MOD adobe flaşlite 4.1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
MOD adobe flaşlite 4.1
cfw niz için hazır adobe flaşlite 4.1

dosyaları rofs2 ye atmanız kafidir

• Beğen
Tepkiler: Maxisymbian, tkenestk ve hxüxsxaxm

-efşan

-efşan

Üye
teşekkürler arkadaşım

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
farkı ne onu da yazsan ?

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ağa ben bu dosyayı attım orijinal 5800 yazılımına çalışmadı malesef .swf dosyaları açınca Dosya Açılamıyor Uyarısı Veriyor acaba c6 yazılımları içinmi geçerli.

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
yeni güncellemeler derken netteki flv dosyalarını oynatıyor mu ?

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
o zaman konu sahibi konu baslıgnı degstrsn.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
flash lite 4 çıkmadı adım gibi biliyorum...

benim kimseye yalan borcum yok arkadaşa özeldende cvp verdim ben bunu yabancı 1 forumda flaşlite 4 başlığı altında gördüm indirdim burda sizlerle paylaştım tesadüf o siteye denk geldim şu an ismini hatırlamıyorum ama bulur linkini koyarım buraya olmayan birşeyi nasıl zorla var gibi gösterebilirim bu bir marka bunu yapabilirmiyım kim olsa yapamaz düşünüp öyle yorum yapın

MusTy57

MusTy57

Üye
benim kimseye yalan borcum yok arkadaşa özeldende cvp verdim ben bunu yabancı 1 forumda flaşlite başlığı altında gördüm indirdim burda sizlerle paylaştım tesadüf o siteye denk geldim şu an ismini hatırlamıyorum ama bulur linkini koyarım buraya olmayan birşeyi nasıl zorla var gibi gösterebilirim bu bir marka bunu yapabilirmiyım kim olsa yapamaz düşünüp öyle yorum yapın

Şimdi bunu fwye gömüp kurarsak telefonun flash desteği yani tüm sitelerde video oynatma gibi bi desteği olacak mı ?

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi bunu fwye gömüp kurarsak telefonun flash desteği yani tüm sitelerde video oynatma gibi bi desteği olacak mı ?

hayır tüm sitelerde izleyemesin örnek facebok çünkü sorun flaşlite degil birçok etken var en basiti video codecler uygun olacak tarayıcı önemli sorun sadece falaşlite olsaydı çoktan haledilmişti

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
kardeş bu flash lite 4 değil çalışıyor ama sğrğmü 3.1 gösteriyor.

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bu flash lite 4 değil çalışıyor ama sğrğmü 3.1 gösteriyor.

mehmet kardeş özelden defalarca ve burda bu flaş liteyi ne şekil getirip sizlerle paylaştığımı defalarca açıklamama ramen halen irdeleyip duruyosun ya sana göre değil biti fikrini yazdın hemde kaç kez yetmezmi

umurcanvrl

umurcanvrl

Üye
peki en son flash sürümü kaç ??? şu anda 5800 için ?

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
sado_27

sado_27

Üye
flash lite 4 çıkmadı adım gibi biliyorum...

ya kardeş adam flash lite 4.1 dıyor sen hala yok bu lash lite 3.1 dıyon aha ınanmassan kendın bakk
burda link buda 3.1 ın lınkı

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye

ya kardeş adam flash lite 4.1 dıyor sen hala yok bu lash lite 3.1 dıyon aha ınanmassan kendın bakk

tamam arkadaşım fw ye gömdüm flashladım şimdi bunun 4,01 olduğuna nereden bakabilirim ?

----------Eklendi @ 15:00:01 ---------- Yazıldı @ 14:48:42 ----------

tamam arkadaşım fw ye gömdüm flashladım şimdi bunun 4,01 olduğuna nereden bakabilirim ?

bişi daha kardeşim youtube ye girip video izlediğimde video 5saniye oynuyo ama sonra kırmızı çubuk dolsa da altta video ilerliyo ses yok görünyü donuk oluyo ve bu hafıza akrtına attığım videolarda da öyle anlaamdım valla :allalla::allalla::allalla::ağlarım::ağlarım:

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye

flash liteyi aç veya .swf uzantılı bir dosyası aç uygulama hakkında de sürüm 3.1 olarak görünecek ayrıca shte flash 4 ilgili binlerce indirme linki veririm sorun değil :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt