Mobipocket Reader v5.03 s60v3 s60v5

Sponsorlu Bağlantılar

ash54

ash54

Üye
    Konu Sahibi
Mobipocket Reader v5.03 s60v3 s60v5
bir internet uygulaması olan bu program ile e-kitaplarınızı okuyabileceksiniz bunun dışında uygulama sayesinde sitelerden çeşitli e-kitaplar indirebileceksiniz.(s60 v3'lere de uyumludur)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: camliyayla, mrthn98, aktas698 ve 13 diğerleri

karakafa81

karakafa81

Üye
Tesekkürler kardes bir deneyim calisacakmi

cengizsadikli

cengizsadikli

Üye
Arkadaşlar bu pro malesef n97 de çalışmıyor. Pro açılıyor ama linkler çalışmıyor. Yeni versiyonu dört gözle bekliyoruz bakalım.

macman

macman

Üye
emeğine sağlık

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
5800 ve N97 de virtual keyboardla çalışıyor ama o da çok uğraştırıyor..

mtavlasm

Üye
Arkadaşlar Mobipocket creator nasıl kullanılıyor bilen arkadaş varsa görsel bir anlatımda bulunursa çok memnun olurum, Teşekkürler......

futbol123

futbol123

Üye
tşk

dostefe

Üye
paylaşım için teşekkürler. çok güzel bir uygulama. ama maalesef dokunmatik olarak çalıştıramadım. 5800 da çalıştıran var mı?

kalkanhoca

Üye
2010 versiyonu acaba çıkmış mıdır?

mahmut_hoca

Üye
prc uzantılı dosyaları okuyor mu?

cyberboogey

cyberboogey

Üye
emeğine sağlık

grot78

Üye
Her şeyden önce bu programın dokunmatik ekran versiyonu yok (5800 için konuşuyorum). ama sanal klavye ile kullanılabiliyor ve şu anda en iyi e-book okuyucu. (sanal klavye sitede mevcut). Kullanmak için:
- önce bilisayardan mobipocketreader.com adresine bağlanarak bilgisayara e book programını kurunuz (dikkat cep telefonu uygulamasını değil bilgisayar programını kuracaksınız) daha sonra telefonu bilgasayara bağlayıp programı açtığınızda telefona uygulamayı otomatik kuracak. Yine program üzerinden istediğiniz dökümanı (word, pdf, vb.) .prc uzantılı olarak telefona atabiliyorsunuz.(program kendisi dönüştürüyor.) Gerçekten çok kullanışlı bir program ve kesinlile ücretsiz, ama sitesinden indirmek istediğiniz e booklar paralı. fakat sanal klavye şart. Kolay gelsin :)

vahset44

Üye

kendi sitesinde dokunmatik ekranlar için destek çıkmadığı belirtiliyor.

altinoluk111

Üye
tesekkürler

olay38

Üye
arkadaşlar bu ürünün 5800 için olanı çıktımı hala bulamadım..

alem-inur

Üye
ya ben deli olacam artık ya neden benim telefon her yüklediğim program vs ..hep sertifaka hatası veriyor :(

mhami

Üye
5800 xm da çalışıyor muuuu
bulabilirmiyiz

aksenada

Üye
sertifika sorunu nedir ya

mhami

Üye
grot78 :::
söylediğin proğramı nerden indirecez

Üst Alt