[Mobileways.de] Gravity v2.82(7275) Symbian^3 Unsigned (Türkiye Gündemi Destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
[Mobileways.de] Gravity v2.82(7275) Symbian^3 Unsigned (Türkiye Gündemi Destekli)
Gravity, tüm özellikleri barındıran, harika gözüken ve çokça övgü alan kullanıcı arabirimli bir Twitter istemcisidir. Birden fazla Twitter hesabını, MobyPicture üzerine görüntü yüklemeyi, TwitPic ve diğerlerini, birden fazla Twitter Aramasını, Twitter Trendlerini, Gruplarını, Uyarılarını, Auto-Connecti ve çok daha fazlasını destekler. Aynı zamanda Foursquare, Facebook ve tam teşekküllü Google Reader dahil edilmiştir.Daha fazla ekran görüntüsü için:

Gravity'nin Genel Özellikleri:
* Twitter ve Laconica uyumu.
* Telefonunuzda tüm fonksiyonları kullanabilme; Tweet, yanıtlama, retweet, DM, takip etme & takibi bırakma, engelleme, favori oluşturma, arama, otomatik güncelleme ve daha fazlası...
* Sekmeli görünüm özelliği; Zaman çizelgesi, Cevaplar, Mesajlar, Arkadaşlar...
* Twitter kullanıcılarının profilini görüntüleme ve hakkında bilgi edinebilme.
* Sesli uyarılar, zaman çizelgesi, yanıtlar, DM ve aramaları yapılandırabilme.
* Bağlantı koptuğu zaman otomatik olarak başkar bir erişim noktasına bağlanabilme.
* Aynı anda istediğiniz kadar hesapı kurup kullanabilirsiniz.
* Kullanıcı tanımlı filtreler ile özel grup sekmeleri oluşturabilme.
* Twitter'daki yazılarınızı del.icio.us ya da Instapaper gibi servislere URL olarak iletebilme.
* Twitter arama bölümünde birden fazla sekmede Twitter Trendleri arayabilirsiniz.
* Resimlerinizi MobyPicture, TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi hizmetlere aktarabilirsiniz.
* TwitPic, TwitGoo, Posterous, Yfrog ya da img.ly gibi hizmetlerdeki resimlerinizi görüntüleyebilme.
* Ping.fm servisine haber ve grup mesajı gönderebilme desteği.
* Herhangi bir Tweet'in URL'sini açabilme.
* Tema desteği.
* Tam ekran mod.
* Dahili otomatik güncelleme özelliği ile sürekli son sürümü kullanabilme.

Yenilikler:
-API update

KURULUM:
- Eğer önceden kurmuş olduğunuz sürüm telefonunuzda mevcutsa sadece 2. yazan uygulamayı kurunuz.

- Önce 1 yazan uygulamayı kurun. Herhangi bir sosyal ağa giriş yapın ve uygulamadan çıkın. Sonra 2 yazan uygulamayı kurun ve herhangi bir sosyal ağa giriş yapın. Daha sonra ilk kurduğunuz uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: manyax2007 ve Sensation

CABBAR

CABBAR

Üye
Teşekkürler ANIL

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

Boran20

Boran20

Üye
Teşekkürler, eline sağlık. Program sürümü 2.80 (7275) değil yalnız, 2.82 (7275).

manyax2007

manyax2007

Üye
Paylaşım için teşekkürler fakat ben daha önce Nokia N97 kullanıyordum ve telefon sertifikam vardı unsigned uygulamaları sertifikalayıp o şekilde kullanabiliyordum şimdi Nokia 700 aldım ve sırf bu program için telimi Hack'ledim ve yükledim fakat Gravity'nin Info & Updates bölümünde Gravity is running demo mode the demo expires 10 day yazıyor herkesde mi böyle yoksa bende mi bir sorun var yardımcı olur musunuz lütfen ? 10 gün sonra kapanacak mı yani :( :(

• Beğen
Tepkiler: chan.oz

nibelungen

Üye
10 gün sonra kullanılamaz oluyor. İlk dosya hikaye. Arkadaşlar jet hızıyla çözümü olmadığını bile bile yeni versiyonu yüklüyorlar sağolsunlar. Keşke ustalar bi el atsa şu olaya.

AngvanLee

AngvanLee

Üye
Türkçesi yok mu

transpose34

Üye
arkadaşım e 72 de 2. yükleniyo fakat desteklemiyo bu sorunu giderebilir misiniz.? bende hata veriyor güncel versiyonu istiyor birde yardımcı olursanız sevinirim :)

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

bycoo32

bycoo32

Üye
tesekkurler

emre.koc

emre.koc

Üye
teşekkürler :)

theruhix

Üye
türkiye gündemi hatta dünya yada hç bi gündem çalışmıyor error 404 not found yazıyor ne yapablrm?

kemiksesi

kemiksesi

Üye
singed yok mu ?

tolgatavli

Üye
:tşk:

crimm

Üye
sorunsuz bir şekilde yükledim ama uygulama açılmıyor neden olabilir? C5-03

Üst Alt