Mobile Media Converter 1.2 (Cep Teliniz İçin Mükemmel Converter)

Sponsorlu Bağlantılar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Mobile Media Converter 1.2 (Cep Teliniz İçin Mükemmel Converter)
Mobile Media Converter 1.2

Mobile Media Converter, MP3 / WAVE / WMA ses dosyalarını AMR (Adaptive Multi-Rate Codec, *.amr) formatına dönüştürüp, cep telefonunuzda kullanmanıza olanak sağlayan, telefonunuzdaki AMR ses dosyalarını ise mp3 formatına dönüştürebilen ücretsiz bir program. Bunun yanında WMV ve MPEG video dosyalarınızı da 3GP video formatına dönüştürebilmekte ve yine cep telefonunuzda görüntüleri izleyebilmenizi sağlamaktadır. Çok basit bir arayüze sahip olup çoğu amatör kullanıcının bile kolayca kullanabileceği bir programdır.

Rar Şifresi: ALpeRenBuGRa

• Beğen
Tepkiler: recco. ve ilhankucuk

The_Punisher

The_Punisher

Üye
Mobile Media Converter 1.2

Mobile Media Converter, MP3 / WAVE / WMA ses dosyalarını AMR (Adaptive Multi-Rate Codec, *.amr) formatına dönüştürüp, cep telefonunuzda kullanmanıza olanak sağlayan, telefonunuzdaki AMR ses dosyalarını ise mp3 formatına dönüştürebilen ücretsiz bir program. Bunun yanında WMV ve MPEG video dosyalarınızı da 3GP video formatına dönüştürebilmekte ve yine cep telefonunuzda görüntüleri izleyebilmenizi sağlamaktadır. Çok basit bir arayüze sahip olup çoğu amatör kullanıcının bile kolayca kullanabileceği bir programdır.

Rar Şifresi: ALpeRenBuGRa

züppper program züpper :spr

emeğa saygı :yuru

paylaşımda 1 numarasın vesselam :alkis

:spr :cool

POWER

POWER

Üye
eywallah dostum...

The_Punisher

The_Punisher

Üye

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlariniz Için Saolsun Arkadaşlar

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
emeğine sağlık

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
mediya qonvert dedim bu çıqtı baqalım nasıl convertecek

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
HEM UCRETSIZ; HEM MP3, WAVE, WMA UZANTILI SES DOSYALARINI AMR'YE CEVIREBILIYOR; HEM WMV VE MPEG UZANTILI VIDEOLARI CEP TELEFONUNUZ ICIN 3GP YE CEVIRIYOR HEMDE KULLANIMI OLDUKÇA BASIT. DAHA NE OLSUN.

The_Punisher

The_Punisher

Üye
HEM UCRETSIZ; HEM MP3, WAVE, WMA UZANTILI SES DOSYALARINI AMR'YE CEVIREBILIYOR; HEM WMV VE MPEG UZANTILI VIDEOLARI CEP TELEFONUNUZ ICIN 3GP YE CEVIRIYOR HEMDE KULLANIMI OLDUKÇA BASIT. DAHA NE OLSUN.

indirmiştim denememiştim deneyelim bakalım ne kadar basitmiş?

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Denedikten Sonra Yorumunu Yazarsin The Punisher

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye

maxicep paylaşımcılarına hep destek tam destek paylaşım için saolasın klavyene sağlık adamım :maxicep:

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah Seninde Klavyene Saglik Batuhan.

tolga_tolga

Üye
saol

gaos035

Üye
ben bır wma acıcı arıyorum beyler ama bulamadım lutfen yardımcı olurmusunuz adresım [email protected] sımdıden tesekkurler

sarican77

Üye
sagol emeğine sağlık

--------------- Ekleme ---------------

mp3 ses yükseltme prog. varmı

bocek42

Üye
paylasım ıcın sagol:)

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
teşekkürler dostum saol