[Mobile 100] Mobile Cleaner v2.00(0) Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
[Mobile 100] Mobile Cleaner v2.00(0) Unsigned
With Mobile Cleaner can clean all those unnecessary files that just take up space.
Because it is not signed must sign or have hacked phone.
Note: not 100% in English
Warning: Use with caution, disables the search widget.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Last-Trump, Symbianizer, iatis ve 3 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Teşekkürler dostum ne fark var öbüründen translate yapamıyorum malum mobillik :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler dostum ne fark var öbüründen translate yapamıyorum malum mobillik :)

walla farklılık olarak bişey belirtmemişler bilemiyorum işte sonuçta versiyon o yüzden paylaştım. sen kendin translate yapamıyonmu o kadar damı yok ing :) hadi ben çeviriverem gari. bütün gereksiz dosyaları silip boş yer açar signed olmadığı için ya sertifikalandıracaksınız yada telefon hackli olmalı Not: %100 ing. deil Uyarı: dikkatli kullanın, arama widgetini devre dışı bırakın. walla google a başvurmadım bak ben çevirdim :) zaten bi seçenek yok ki proda japonca olsa bile kullanılır start diyosun tarıyo buluncada tamam a basıyosun temizliyo :) Rica Ederim.

serinaga

serinaga

Üye
Yaw bu pro. işletim sistemini felan çökertir mi ki ???

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İngilizceyle hiç aram olmadı anlıyorum ama konuşamıyorum portekizli biriyle tanıştım baya sohbet muhabbet ingilizce tabi zor oldu ama oldu sonra ben zar zor konuşurken adamla üniversiteli böyle keçi sakallı bir artist geldi yanında kız var ya bi de baktım adamla çatır çatır konuşuyo kendimi kötü hissettim sende ezdin şimdi beni hırs yaptım öğrenecem :D

• Beğen
ersinbakar

ersinbakar

Üye
Mobil Temizleyicisi, temiz tüm bu gereksiz dosyaları yalnızca yer tutuyor. Çünkü anlaşma imzalaması gerekir veya ele geçirilen telefon. Not: %100 ingilizce uyarı: dikkat ile devre dışı bırakır, ara pencere öğesi.

ilk yorumun açıklaması babylon saolsun google kafasına göre takılıyor :D

• Beğen
arslanla

arslanla

Üye
teşekkürler

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Yaw bu pro. işletim sistemini felan çökertir mi ki ???

yok çökertmez kardeş çökertecek şeyleri silmiyo :) haa şunuda belirteyim bi önceki versiyonda bazı arkadaşlar müzik resim gibi özel verilerini sildiğini belirtmiş onuda bilesin ama ben hiç bu şekilde sorun yaşamadım bende sadece gereksiz kalıntıları siliyo.

Teom@n

Teom@n

Üye
Tesekkurler:oke:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
İngilizceyle hiç aram olmadı anlıyorum ama konuşamıyorum portekizli biriyle tanıştım baya sohbet muhabbet ingilizce tabi zor oldu ama oldu sonra ben zar zor konuşurken adamla üniversiteli böyle keçi sakallı bir artist geldi yanında kız var ya bi de baktım adamla çatır çatır konuşuyo kendimi kötü hissettim sende ezdin şimdi beni hırs yaptım öğrenecem :D

ne ezmesi canım sende sen bakma bana bende yazışmada iyiyim kelime haznem oldukça geniştir kendi kendime geliştirdim sözlüklerden cümle kurması idare eder ama konuşmaya gelince resmen dilim tutuluyo :) hiç pratiğim olmadığından hatta bi kere bodrum turgutreis te çalışırken bi akşam bi grup genç durakta bekliyodu kızlardan biri çağırdı yanına bodruma nasıl gidebiliriz diye sordu aslında tarif edebilecem ama ağzımdan tek kelime çıkamıyo resmen tutuldum kaldım :) elimle bodrum yönünü gösterdim gittim :) ha dediğim gibi yazışmada iyiyimdir face de falan önceden hep gavurlara takılır onlarlan konuşurdum fazla sözlüğe gerek duymazdım bazen bilmediğim bi kelime çıkardı anca o zaman sözlük. hatta face de bi ara 6 ay kadar italyan asıllı bi amerikalıyla konuşmuştuk oda 3 çocuklu dul çıktı ama hoşuma gitmişti walla evlenme bile teklif ettim :) rahat ve açık bi şekilde konuşabiliyodum dürüst anlayışlı iyi biriydi bide sewgilisi vardı :) sonar baktım olmayacak sewgilisinden bi çocuğu daha oldu muhabbeti kestim :) sewgilisi olmasa ben ayarlardımda onu neyse :) bu arada konuyu sapıttırdım yaa:)

polluxea♪

polluxea♪

Üye
sagoln hocam

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Mobil Temizleyicisi, temiz tüm bu gereksiz dosyaları yalnızca yer tutuyor. Çünkü anlaşma imzalaması gerekir veya ele geçirilen telefon. Not: %100 ingilizce uyarı: dikkat ile devre dışı bırakır, ara pencere öğesi.

ilk yorumun açıklaması babylon saolsun google kafasına göre takılıyor :D
bu babylon mu buda düzgün çevirmemiş :) özellikle uyarı yazısı tamamen yanlış benim çevirim bile bunda iyidir :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

rica ederim kardeş.

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

ne ezmesi canım sende sen bakma bana bende yazışmada iyiyim kelime haznem oldukça geniştir kendi kendime geliştirdim sözlüklerden cümle kurması idare eder ama konuşmaya gelince resmen dilim tutuluyo :) hiç pratiğim olmadığından hatta bi kere bodrum turgutreis te çalışırken bi akşam bi grup genç durakta bekliyodu kızlardan biri çağırdı yanına bodruma nasıl gidebiliriz diye sordu aslında tarif edebilecem ama ağzımdan tek kelime çıkamıyo resmen tutuldum kaldım :) elimle bodrum yönünü gösterdim gittim :) ha dediğim gibi yazışmada iyiyimdir face de falan önceden hep gavurlara takılır onlarlan konuşurdum fazla sözlüğe gerek duymazdım bazen bilmediğim bi kelime çıkardı anca o zaman sözlük. hatta face de bi ara 6 ay kadar italyan asıllı bi amerikalıyla konuşmuştuk oda 3 çocuklu dul çıktı ama hoşuma gitmişti walla evlenme bile teklif ettim :) rahat ve açık bi şekilde konuşabiliyodum dürüst anlayışlı iyi biriydi bide sewgilisi vardı :) sonar baktım olmayacak sewgilisinden bi çocuğu daha oldu muhabbeti kestim :) sewgilisi olmasa ben ayarlardımda onu neyse :) bu arada konuyu sapıttırdım yaa:)

bende birtek temalarla falan ilgileniyosun sanmıştım naptın hacı sen:D

• Beğen

ID68

Üye
Teşekkürler

• Beğen

kordanadam

Üye
arkadaşlar önceki versiyonu kullaniyorum gayet bsşarılı. Ama buldaki ve tarayıcıdaki google'ı kaldırıyor söylim. Tek hatası bu.

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

:rica:

- - - Eklendi - - -

bende birtek temalarla falan ilgileniyosun sanmıştım naptın hacı sen:D

bu konu temalardan önceydi :) onu bıraktım sıkıntıdan tema paylaşımlarına başladım :) türklerle sohbet etmek zevk wermiyo :) hep dengesiz yalan dolan tipler çıkıyo karşıma o yüzden hiç muhatab olmam. yabancılar daha dürüst bence içlerinden %10 anca çıkar yalan söyleyen onlarla daha rahat konuşabiliyosun. artık hiçbiriyle uğraşmıyom sanal ortam nede olsa gerek yok :) artık maxicep e takılıp sizlerle muhabbet ediyoz :) e ben kapatayım artık bu konuyu dimi :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar önceki versiyonu kullaniyorum gayet bsşarılı. Ama buldaki ve tarayıcıdaki google'ı kaldırıyor söylim. Tek hatası bu.

ben hala bunu yüklemedim eskiyi kullanıyorum :) bi ara deiştiririm ama o bahsettiğin sorunu bana yaşatmadı saolsun o konudaki yorumları okudum hep dediğin gibi bu sorunu yaşayan çok kişi war. benim hala duruyo orası artı defalarca kullandım proyu. Acaba ben paylaştım diye bana kıyakmı geçiyo ki :)

kordanadam

Üye

:rica:

- - - Eklendi - - -

bu konu temalardan önceydi :) onu bıraktım sıkıntıdan tema paylaşımlarına başladım :) türklerle sohbet etmek zevk wermiyo :) hep dengesiz yalan dolan tipler çıkıyo karşıma o yüzden hiç muhatab olmam. yabancılar daha dürüst bence içlerinden %10 anca çıkar yalan söyleyen onlarla daha rahat konuşabiliyosun. artık hiçbiriyle uğraşmıyom sanal ortam nede olsa gerek yok :) artık maxicep e takılıp sizlerle muhabbet ediyoz :) e ben kapatayım artık bu konuyu dimi :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

ben hala bunu yüklemedim eskiyi kullanıyorum :) bi ara deiştiririm ama o bahsettiğin sorunu bana yaşatmadı saolsun o konudaki yorumları okudum hep dediğin gibi bu sorunu yaşayan çok kişi war. benim hala duruyo orası artı defalarca kullandım proyu. Acaba ben paylaştım diye bana kıyakmı geçiyo ki :)
duygusal bir program olsa gerek. :) ben googla operadan giriyom zaten o yüzden sorun yok.

• Beğen

crespoxx

Üye
sertifika hatası yuklenmiyo

Üst Alt