Mobilden film izleyemiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

zambirik

Üye
    Konu Sahibi
Mobilden film izleyemiyorum.
Merhaba arkadaşlar telefonumdan film izlemeyle ilgili sorunum var. Eskiden sorunsuzca izleyebiliyordum ancak 2 haftadır filmleri sadece 144p ile açıyor. Önceden pikselini ayarlayabiliyordum. Ancak bu aralar bana pikselini sorduğunda 720 veya diğerleri fark etmiyor seçiyorum ancak filmler inatla 144 p de açılıyor. Birkaç siteye baktım lakin hep bu sorunla karşılaştım. Neden böyle olduğuyla dair bir fikri olan var mı. Birde hangi film sitesi önerirsiniz.

malirst

Üye
File xplorer ile cihazdaki .thumblains (gizli klasördür gösterden gizli klasör seçeneğini işaretle) klasörünü sil. Clean master ile temizlik yap, android için dolphin browser ve flash player 11.1 yükle. Ayrıca bağlantı hızı da etkili olabilir. İyi seyirler

eren3546

eren3546

Üye
bes para etmez o tavsiye ettigin browser en iyisi
uc browser mobil versionu nu indir flas destegi + turkce acmadi film sitesi yok suan bende kullaniyorum

zambirik

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Dediğin gibi uc en iyisi ben zaten onu kullanıyordum. Ama eski sürümüymüş googleplay den güncelleme gelmediği için. Eski sürüm kalmış. Sorun buymuş. Sildim tekrar playden yükledim düzeldi sorun.

Üst Alt