Mobil Sürüm Reklam Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Mobil Sürüm Reklam Sorunu
Sitede ki Reklamlar sıkıldım. İlla reklam engelleyici mi kullanalım? Mobile tam sayfa reklam almak nedir allah aşkına? 2016 yılındayız hala BUNLARIDA GÖRMELİSİNİZ tarzı iğrenç tasarımlar devam ediyor. Yapmayın allah aşkına zaten Reklamlar çok @Ozan

• Beğen
Tepkiler: cemil baba, Murat Alper, suyunsesi ve 3 diğerleri

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Sitede ki Reklamlar sıkıldım. İlla reklam engelleyici mi kullanalım? Mobile tam sayfa reklam almak nedir allah aşkına? 2016 yılındayız hala BUNLARIDA GÖRMELİSİNİZ tarzı iğrenç tasarımlar devam ediyor. Yapmayın allah aşkına zaten Reklamlar çok @Ozan
Mobildeki reklam gerçekten kabul edilemez ekranın 3/4ünü kaplıyor ve yanlışlıkla basıyorum her seferinde. Edge zaten uçuk bi tarayıcı sapıtıyor sonra.

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
arkadaşlar reklam görmek istemiyorsanız sayfanın en altında opera mini sürüm yazan yere tıklayın ben onu kullanıyorum birtane bile reklam görmüyorum sizde deneyin rahat rahatt gezin

• Beğen
Tepkiler: serinaga, dücane ve skynet

skynet

Üye
arkadaşlar reklam görmek istemiyorsanız sayfanın en altında opera mini sürüm yazan yere tıklayın ben onu kullanıyorum birtane bile reklam görmüyorum sizde deneyin rahat rahatt gezin

Çok iyi ya teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: oktayceylan26
Ozan

Ozan

Admin
Reklam çerez tabanlı ve her sayfada gösterilmez sadece 2 kere gösteriliyor ayrı ayrı 2 banner bir kullanıcıya. Onun dışında sorun varsa şikayetinizde haklısınız derhal engellemeliyiz.

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Reklam çerez tabanlı ve her sayfada gösterilmez sadece 2 kere gösteriliyor ayrı ayrı 2 banner bir kullanıcıya. Onun dışında sorun varsa şikayetinizde haklısınız derhal engellemeliyiz.
inanın ben tabandan filan hiç anlamam ama mobildr biraz daha küçük olmasını temenni ederim. Lumia 1520 yada 1320 gibi cihazlarda ekran büyük olduğu için reklam rahatlıkla kapatılabiliyor. Ancak 520 gibi küçük bir cihazda neredeyse kapatmak imkansız oluyor. Bir mesaj okumaya girerken hayattan soğuyor insan...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve ogzhnoTr
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
inanın ben tabandan filan hiç anlamam ama mobildr biraz daha küçük olmasını temenni ederim. Lumia 1520 yada 1320 gibi cihazlarda ekran büyük olduğu için reklam rahatlıkla kapatılabiliyor. Ancak 520 gibi küçük bir cihazda neredeyse kapatmak imkansız oluyor. Bir mesaj okumaya girerken hayattan soğuyor insan...
arkadaşlar reklam görmek istemiyorsanız sayfanın en altında opera mini sürüm yazan yere tıklayın ben onu kullanıyorum bir tane bile reklam görmüyorum sizde deneyin rahat rahatça reklamsız gezinin

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap

Reklamın altından bile reklam çıkıyor . Kapatınca alttan bi reklam daha çıkıyor . PC'de zaten adblock kullanıyorum ama mobilden sitede dolaşabilmek imkansız . Boydan boya reklam mı dersin her yorumun altında bir sayfa büyüklüğünde hatta daha büyük reklamlar mı dersin ne ararsak var .

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, BomberMAn TR01, YkPkY ve 5 diğerleri
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Reklamın altından bile reklam çıkıyor . Kapatınca alttan bi reklam daha çıkıyor . PC'de zaten adblock kullanıyorum ama mobilden sitede dolaşabilmek imkansız . Boydan boya reklammı dersin her yorumun altında bir sayfa büyüklüğünde hatta daha büyük reklamlar mı dersin ne ararsak var .
arkadaşlar reklam görmek istemiyorsanız sayfanın en altında opera mini sürüm yazan yere tıklayın ben onu kullanıyorum bir tane bile reklam görmüyorum sizde deneyin rahat rahatça reklamsız gezinin

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap

Sitede veya forumda reklam gösterme ile ilgili bir sorun varsa bu sorunu halının altına süpürmek yerine çözmek daha doğru olur .

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Reklamın altından bile reklam çıkıyor . Kapatınca alttan bi reklam daha çıkıyor . PC'de zaten adblock kullanıyorum ama mobilden sitede dolaşabilmek imkansız . Boydan boya reklam mı dersin her yorumun altında bir sayfa büyüklüğünde hatta daha büyük reklamlar mı dersin ne ararsak var .

@Ozan aynı bu şekilde

dakamon

dakamon

Üye
Reklamlar bu siteleri ayakta tutan şeydir. Eğer o reklamları bloklarsanız ve bloklayanarın sayısı çok olursa bu siteler zamanla kapanır. Biz addblok gibi şeyler kullandıkça aslında o reklam sayıları daha fazla artacaktır. Çünkü ucuzdan daha çok reklam almak zorunda kalacaktır hayatına devam etmek için. Bu açıdan da bakmakta yarar var kanımca.

• Beğen
Tepkiler: stockton ve BLasTeaR
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Sitede veya forumda reklam gösterme ile ilgili bir sorun varsa bu sorunu halının altına süpürmek yerine çözmek daha doğru olur .

Haklısın sana sonuna kadar katılıyorum ben sadece bilmeyen ve çıldıran arkadaşlara basit bir çözüm sundum uygulayıp uygulamamak sizin kararınız teşekkürde beklemiyorum ama dediğiniz gibi reklamlar insanı fazlasıyla çıldırtıyor, tam okumaya başlıyorsunuz ortaya çıkıyor üstelik kapanmıyor da lanet şeyler.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Reklamlar bu siteleri ayakta tutan şeydir. Eğer o reklamları bloklarsanız ve bloklayanarın sayısı çok olursa bu siteler zamanla kapanır. Biz addblok gibi şeyler kullandıkça aslında o reklam sayıları daha fazla artacaktır. Çünkü ucuzdan daha çok reklam almak zorunda kalacaktır hayatına devam etmek için. Bu açıdan da bakmakta yarar var kanımca.

Reklam olmasın demiyoruz zaten . Ama reklam yüzünden sayfada bir yerden bir yere gidemiyoruz . Forum içeriğinden daha fazla reklam var şu anda . Rahatsız edici derecede olmasın diyoruz sadece . Paylaştığım görsellere baktıysan kapattığın bir reklamın altından bile başka reklamlar çıkıyor .

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
O sürüm yetersiz, her şeyi yaptırmıyor :ehe

hakikidaredevil

hakikidaredevil

Üye
Bana kalırsa adblock gibi eklentilerin yoğun bir şekide kullanılmasının sebebi sitelerin bu kadar çok ve rahatsız edici reklamlar kullanmaları. Şahsen sevdiğim ve gerçekten dürüst iş yaptığına inandığım sitelerde adblock u kapatarak ve reklamlara tıklayarak yardımcı olmaya çalışıyorum.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
dakamon

dakamon

Üye
Reklam olmasın demiyoruz zaten . Ama reklam yüzünden sayfada bir yerden bir yere gidemiyoruz . Forum içeriğinden daha fazla reklam var şu anda . Rahatsız edici derecede olmasın diyoruz sadece . Paylaştığım görsellere baktıysan kapattığın bir reklamın altından bile başka reklamlar çıkıyor .

Ben maxicepte bu sıkıntıyı yaşamıyorum PC de. Telefonda sıkıntı yaratabilir belki. Ama pc de kafam rahat.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Ben maxicepte bu sıkıntıyı yaşamıyorum PC de. Telefonda sıkıntı yaratabilir belki. Ama pc de kafam rahat.

Zaten bizde burda mobilde sıkıntı yaratmasından dolayı şikayet ediyoruz :) Paylaştığım görsellerde telefonumdan .

onursarii

Üye
şu mobil splash reklamlar gerçekten can sıkıcı. telefondan girmek zorunda kaldığım zamanlarda tak diye çıkıyor tam ekran türk telekom reklamı kapatmak için uğraşıyorum basıyorum basıyorum kapanmıyor. 3-4 kez basmak gerekiyor kapanması için, diğer reklamlarla ilgili bir sıkıntım yok ki bunlar bu sitenin ve tüm sitelerin masraflarını çıkarmak için şart.

Üst Alt