mobee tablet s9000E aldım nasıldır acaba

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolunay 555

Üye
    Konu Sahibi
mobee tablet s9000E aldım nasıldır acaba
ya lütfen arkadaslar iş yapar mı yardımcı olun internet te gezinmek ve oyun için aldım

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
hayırlı olsun kaça aldın fiyattan başlayalım !?

tolunay 555

Üye
    Konu Sahibi
hepsiburadadan 249 a aldım salı günü geliyo . nasıl oyun falan güzel oynanıe mı

Kerim.

Kerim.

Üye
kardes onu almadan once sorcaktin:Dneyse donanimini eklersen yorum yapariz:)

tolunay 555

Üye
    Konu Sahibi
tamam abicim bi dk ekliyom özelliklerini

- - - Eklendi - - -

buradan bakarsanız daha iyi gösterir özelliklerini

- - - Eklendi - - -

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
valla baktım daha demin tasarım fazla iyi değil kocaman mobee yazıyor zaten mobe çin malı bir tablet olduğu ıçin alanlar bin pişman sakın beni yanlış anlama ben doğruyu söylüyorum arkadaşlarda öyle söyledilerdi haa birde oyun oynamak ciddi bir performanstır ama bu cihazda kasmalar olabilir performanlar kasmalar donmalar olabilir benden tavsiye iptal edebiliyorsan iptal et ainol reepad 4 veya hiç kasma vs. İstemiyorsan oyun konusunda olsun başka konularda olsun Artes D821 öneririm sen hata yaptın demiyorum ama senin kararın senin tercihin senin bileceğin iş neyse uzattım özür dilerim :)

tolunay 555

Üye
    Konu Sahibi
yok abi estafuruğlallah ta 249 tl ye alınabilecek en iyi tableti aldım fazla param yoktu onun için bunu tercih ettim inş kasmas diye umuyom cok teşekkür edeim yordum senide :D

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Güle güle kullanırsın ne demek aklına herhangi birşey takılırsa pm at yardımcı olurum :oke:

tolunay 555

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah abicim salı günü hele bi gelsin kontrol edicem

Kerim.

Kerim.

Üye
mali400,1gb ram ve 1.2ghz cift cekirdek islemci.bunlar gayet iyi:)hayirli olsun:)

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
4.1 e güncellenebileceği yazıyor

Kingmortall

Kingmortall

Üye
gayet güzel hayırlı olsun

PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
Güzel cihaz bence, fiyatına göre de iyi yani yorumlarda olumlu yönde hep netten araştırırsan birkaçtane ürün inceleme videosu bulursun onları izle faydası olacağına inanıyorum.
Hayırlı Olsun Bu Arada :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt