MMC-Medic // Hafıza Kartınıza Format & Şifre Silme

Sponsorlu Bağlantılar

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(darkdeath91 &#064; Mar 14 2006, 12&#58;31 AM) [post=296906]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
valla abi bu kadar sene maxicep kullanırım ama bikere bisey yazmamıstım sayende memory card formatladım yaa
bence 6681 var ondan format atmak bi sorun cok saool
[/b][/quote]

Çok uzun seneler olmuş..

darkdeath91

Üye
bu benim uyeligim abi biz daha kucuguz abimizin uyeligi eski

daedalus

Üye
eywallah hoca emeine sağlık

dida22

Üye
slm efe bu program için çok saol ama benim baska bir sorunum var. bende flash disk var flash disklerin sifresini çözen bir program biliyormusunuz..varsa lütfen haber verin

sagopa13

Üye
slm arkadaşlar ben hafıza kartıma format attırcam fakat bi sürü mesajım kayıtlı karrtta onları(mesajlarımı)nasıl telefona alabilirim.karta format atılınca mesajlarda gidiyo heralde.yardımcı olusanız sevinirim...

huso1986

Üye
Program İçin teşekkürler fakat çalışır durumdaki 256 mb lik microsim marka mmc de denedim işe yaramadı.Bozuk dedi fakat şifresini kaldırdıktan sonra kartı taktığımda format attı.Ben şifresini kırmak için o kadar işe yaramıyor en azından microsim markada...

yarışçı

Üye
güzel işe yarıor

paradoks

paradoks

Üye
eyvallah kardes ellerine sağlık

soneday%%

Üye
çok güzel bi prg teprikler

haslaman

Üye
Cok GÜzel KardeŞ,

haslaman

Üye
merhaba arkadaslar programı indirmek istiyorum ama tıklayacak bir lşnk bulamadım sayfada yardımcı ouln lütfen

haslaman

Üye
linki bulamıyorum yardım

cllgr

cllgr

Üye
haslaman' Alıntı:
merhaba arkadaslar programı indirmek istiyorum ama tıklayacak bir lşnk bulamadım sayfada yardımcı ouln lütfen

05,04,2005 tarihinde açılmış bir konu,link ölmüşdür tabiki.konuyu hortlatmışsın sen.:huhu:

hurcan

hurcan

Üye
yaben bu pryu enaz 50 defa denedim ama hic birinde başarılı oamadım

ben_daha_yeniyim

Üye
tskrler

sublieutenant

sublieutenant

Üye
uzanlar' Alıntı:
evet arkadaslar bu pro benim hafıza kartınıda gormedi ve kiliti hala cozemedim
tel senin kartı görmüyorsa o kart çökmüştür zaten
kart şifre olayına gelince MMCPwd adlı 6kblik programı yükleyince şifreyi zaten bu program buluyor ben çok kişinin kartını kurtardım bu pro ile dosyalar bölümünde mevcuttur...

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
:megafon: Benİmde Şİfrelİ Mmc Var 3660 Im Varken Kendİ Kendİne Şİfrelendİ Bİr Daha AÇilmadi Sx1 Le Yada Programla Nasil AÇabİlİrİm 3 Senedİr Adam Gİbİ Bİr Program Çikmadi Be Tamİrcİler Yada Bu İŞİn DUayenlerİ ÇaliŞmiyormu///Karti Bozulan Şİfrelene Herkes ÇÖpe Mİ Atsin Onca Verİyİ :yardim: :bilmem:
:megafon: Buna Acİl 1 ÇÖzÜm Lazim:hayir:

kanaryagucu1989

Üye
sağol kardeş

Treable

Treable

Üye
arkadaşlar kartı koymadan önce ilgili programı yükleyin. yazıyoruz yazıyoruz ama birbirimizi anlamıyoruz ki tşkler. :horse: :ehe:

mulla

Üye
bana lazım olan şey hafıza kartına hiç program yüklenmeden şifresini unuttuysam bana şifremi hatırlatacak veya şifreyi kıracak bi program please::???????

Üst Alt