Mmc kartınızın hızlı calısmasını ıster mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

iOS Developer

iOS Developer

Üye
hemen deniyorum birazdan haber veririm size...tabi edit yaprak...
evet arkadaşlar geçekten hızlanıyor...

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
ben buyum kardeslerim. siteye yeni geldim ama en yakın zamanda neler yapacagimi goreceksiniz. bilgimi kardeslerimle paylasacagim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İnşallah böyle devam.. ;)

cilginfirari

Üye
elusive sana dua ediyorum kardeşim işte budur forum kardeşliği...256 mb hafıca kartım ve 6600 ım var.card reader ile birleştirmeyi yaptım gözle görülür bi şekilde hızlantı telefonum.gayet hızlı şuan.neden daha önce böyle bişi duymadık:-)süperrrrrrrrrrrrrr..ama birleştirme için 20 dk zamanımı aldı:-))

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
ilk basta o kadar zaman alabilir. ama daha sonra yaptıgında daha hızlı oluyor :)
birde eger telden mp3 dinleyen varsa kulaklıktan; az ses alıyorsanız donanım ayarlarından kulaklık değilde işitme cihazını secin. farkı goreceksiniz

akrepkore

akrepkore

Üye
sagol

canmcan1

Üye
aga ne kızıl ne mavi en iyi card reader

hayrettin113

Üye
bende denedim bayağı hızlanıyor

hasank

Üye
yAhu bu card readerLer pahalı bi sey mi acaba ?

midnight

midnight

Üye
Çok teşekkürler.Ah bi de card readerimiz olsaydı. 8)

iceboy

iceboy

Üye
Paylasim icin cok sagol...

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
kardes burda 25 ytl ye satıyorlar ben 20 ye aldım. arkadastan. ona gelis fiyatı oymus. size tavsiyem gidip bilgisayarcıdan almayın. basiyolar abi.
en iyisi gidin telefoncuya ordan alın. bendeki card reader. 1.2 hızında bana yetiyo. fazlasını almayın...

Treable

Treable

Üye
hepinize saygılarımla...

arkadaşlar DV RS MMC kartlarında NTFS dosya sistemi çalıştırılabilseydi büyük ve tek parça boyutlu dosyalarda daha hızlı (FAT'tan en az iki kat) işlem yapılabilirdi. yalnız alt kodlara bakıldığında programcıklar bu kadar da basit ele alınmıyor. nasıl ols büyük boyutlu bir şey değil diye düşünüyorlardır sanırım, tabi bu düşünce yalnış...

mesela bir örnekle açıklayayım bende 256 mb DV RS MMC kart var. bilgisayarımdan Nokia multimedya converter proğramı ile (Bu sitede mevcuttur) 2 cdlik (995 MB) bir filmi 3gp formatına çevirdim ve sonuç mükemmel...

104 MBboyutuna görüntü ve ses çok kaliteli.... ama birleştirme proğramı çok fazla işe yaramıyor çünkü fat 32 kb lik bölümlerden, NTFS ise 64 kb lık bölümlerden oluşuyor.

:)

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
saol ne dim :)

m.ozan

m.ozan

Üye
Originally posted by elusive@Jun 16 2005, 10:47 PM
ilk basta o kadar zaman alabilir. ama daha sonra yaptıgında daha hızlı oluyor :)
birde eger telden mp3 dinleyen varsa kulaklıktan; az ses alıyorsanız donanım ayarlarından kulaklık değilde işitme cihazını secin. farkı goreceksiniz
[post=87111]Quoted post[/post]​

işte bu bilgi super saol :oke2:

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
dmi ?? :)

useless84

Üye
saol biraz faydası oldu ;;)

ibonline

ibonline

Üye
far edilir derecede hızlanmıyor ama önizlemeleri şipsak veriyor + ogg den yeni parcaları arattım fevkalade iyi idi yine bilgin icin tşk

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
birsey değil kardes ne demek...

emre_yilmaz

Üye
ya arkadaşlar ben anlamadım.bu card reader nedir.nerden alınır.kaç paradır.programsa nerden indiririm :help: ..bi yardım edermisiniz...

Üst Alt