Miyop gibi bakmak istermısınız dünyaya

• 21 Nisan 2011
  • 2280 Okunma
  • 43 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Miyop Gözün bakalım

0,00 (ORJİNAL GÖRME) BOZUK OLMAYAN

< Resmi açmak için tıklayın >
    Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768.< Resmi açmak için tıklayın >

0,25 NUMARA BOZUKLUK
    Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768.< Resmi açmak için tıklayın >

0,50 NUMARA BOZUKLUK

1.00 NUMARA BOZUKLUK

2,50 NUMARA BOZUKLUK

3.75 NUMARA BOZUKLUK

Yazan: Tuncay.erol
    'TUĞ' ve Reşwan bunu beğendi.
  2. allahim kimseye böyle hastalik vermesin bee amin

3. Amin artık lazerle düzeltiyorlar bunları :)

4. Güzel konu olmuş, göz bozukluğu hakkında bilgi edinmek isteyen olur en azından.

5. iyiymiş :D bizim halimiz

6. 0.25 de daha net görüyorum fotoğrafı :D

7. Hafif sorun var o zaman :D

8. Çok Güzel Olmuş :oke:

9. Aynen :D Ameliyat sırasında et kokusu geliyor burnuna :D Ama göz sonraki günler geçici süreliğine çok yanıyor somuru:

----------Eklendi @ 08:23:47 ---------- Yazıldı @ 08:21:32 ----------

Ama yanlış yapmışlar bence :D Bende 7 numara(!) Astigmat var bundan hafif daha kötü görüyorum. Abartmışlar bence orada :D Camlar ince en azından :D

10. aynen benimde 0,75 ama resimdeki 0,50 gibi görüyorum. doktor 0,75 diyor nasıl oluyor:allalla:

11. benimde bozuk artık gözlüğümü takıcam ilerlemesin aman :evet:

12. kotuymus ya allah yardım etsın

13. Allah bütün sevdiklerime can sağlığı versin,bu tür sorunları nasip etmesin

14. aminn

LuckyDALT0N bunu beğendi.
  15. Herkz dua etmiş.bunun üstüne El-Fatiha :)

16. ya delı:D

17. :kop::kop:bendebı helva yapıyımnedersın

18. Hoş olur.Herkezde avatarlarına kara elbiselerle çekinmiş fotoğraflarını koyar tam bi cenaze töreni olur.Bugün öğle namazına müteakiben Maxicepten cenazemiz kalkacaktır :ehe:ehe:ehe

19. halime sükrediorum çok uzaktaki birşeyi bile ne oldugunu bilebiliyorum :d::d:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 03:41