minooo

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doctorrr

doctorrr

Üye
eskilerin muhabbetiymiş bakıyorumda herkes tuğgeneral mod emektar ben kaçıyım olmazsa ziyade olsun yiii akşamlaar :kac:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
bazı arkadaşlar nerede oldugunu unuttu galiba gereksiz

greenmile

greenmile

Üye
ileri de mod olmayı düşündüğün çok belli ama gittiğin yol, yol değil uyarayım en baştan

Kingmortall

Kingmortall

Üye
forum kurallarına uyuyorum sadece benim yolum yoldur sen kasma kendini rahat ol

minoo

minoo

Üye
:polis:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Kaldırın elleri.

minoo

minoo

Üye
Vayy Anılım ben sana kurban ya gel özledim seni :(:(

greenmile

greenmile

Üye
anlatmak istediğim de bu zaten sen uyuyor musun uymuyor musun napıyorsan yap, ancak başkalarına bulaşma mesela sana karşı yapılmayan yorumlara cevap verme ortamı germe ;)

ayrıca ben sana nerede taktım biliyor musun zamanında bir yarışma vardı kimse oy vermedi ağlayarak bıraktın yarışmayı bir tripler falan,sonra şu hainlik muhabbeti falan iyice kıl kaptım yani.Son olarak bugünkü konuyu da baltaladın her yerden çıkıyorsun kısacası.

neyse tepe lambaları yanmaya başladı seninle ilgili söyleyeceklerim bu kadar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
arkadaşım seninle tartışmaya girmek istemiyorum :oke:

greenmile

greenmile

Üye

anıl sen asker falan mısın hayırdır :D

Placebo-

Placebo-

Üye
2'li tartışmalarınız burda bizi rahatsız ederek yapmak yerine özel mesajdan yapsanız ikiniz içinde daha hayırlı olur. :op:

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
2'li tartışmalarınız burda bizi rahatsız ederek yapmak yerine özel mesajdan yapsanız ikiniz içinde daha hayırlı olur. :op:

ben hiç bişey yapmadım arkadaş atarlandı biraz forum kurallarına uyuyuyorum diye sataşıyor çok ilginç insanlar var :hmmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Onu isteyen cok var ama ben kaçmak istemiyorum :D

minoo

minoo

Üye
Arkadaşım konuda 2 tane konu dışı yöneticisi var. Zaten kurala aykırı olan durumda biz şikayete gerek kalmadan müdahale ediyoruz. Bunu söyletiyorsunuz bize zorla, sonra da yetkileri var diye hava atıyorlar diyorsunuz.

Yeter kapatın şu muhabbeti. Ne mesaj silmek istiyorum, ne de konuyu kapatmak istiyorum!

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve Placebo-
greenmile

greenmile

Üye
edit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt