Minimal Telefon öneri

• 11 Eylül 2013
  • 532 Okunma
  • 14 Cevap

1. meraba arkadaşlar bende lg l9 vardı iade yaptım çünki telefon çok büyük kullanıyorum,sizin önerebileceğiniz 3-4.3 inç boy güzel telefon varmı kalınlık falan önemli değil maksimum bütçe 800 lira ve anca gold vatan darty teknosa vs yerlerden alabiliri yardımlarınızı bekliyorum(bide mümkünse samsung olasın çünki telefonları çok yuvarlak ve herkezde samsung var)

Yazan: esraa123
  2. Jan

Jan
    xperia ion önerebilirim şuan kampanyada 999tl çok istiyorum almayı ama maddi durumdan dolayı alamıyorum.. 16gb kendi hafızası 12mp kamerası tam ekran fu ll çok güzel bir telefon..

3. herkezde
    samsung var diyemi samsung istiyorsun?

Jan bunu beğendi.
  4. hayır istemiyor :D

5. gmd düşünebilirsin.
    ---
    gmd düşünebilirsin. hem paran da artar

6. HTC Desire 500 olabilir :)

7. general mobile discovery olabilir hem 600 civarında :)

8. Discovery 4.7 inç ve arkadaş L9'u ekranı yüzünden kullanamıyormuş ;)

9. Sony Xperia L alabilirsin.

10. L biraz daha pahalı

11. Söylesiginiz telefonlarin hepsinin ekrani buyuk L idare eder anca P-L ve 620 dusunuyorum yabi htcde guEl bisey cikarirsa onuda alirim bu aylar icinde desire 500 biraz dusuk kaliyo

12. Xperia l alin tam size gore :)

13. kardes xperıa p m s3 mını alabılırsn

Jan bunu beğendi.
  14. Desire 500 4 çekirdekli işlemci kullanıyor :)
    ---
    Xperia L'den hem ucuz hem de daha iyi bir cihaz

Jan bunu beğendi.
  15. Dediği gibi iyi telefon.Şu anda Xperia iondan yazıyorum gerçekten çok iyi telefon.Kamerası harika 12 mp gündüz çekimleri çok iyi. Şöyle söyleyim 100 mt ilerden gelen arabanın fotoğrafını çek içindeki kişiyi plakasını hatta plakanın altında yazan.. otomotiv yazılarının hepsini okursun.Bizzat kendim denedim.Kamerası 10 üzerinden 9 u hakediyor.Modern Combat 4 , gta serileri, dead trigger, bad company 2 ve en son asphalt 8 i oynadım hiç birinde kasma olmadı.Beni en çok çeken özelliği görselliği, helede ıcs aldıktan sonra ki hali muhteşem.Gerçekten pişman olmazsın.

Jan bunu beğendi.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 14:04