Mini Uydu Cihazı ( Tavsiye ) Süper Max Mini HD JUMBO ✓

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Mini Uydu Cihazı ( Tavsiye ) Süper Max Mini HD JUMBO ✓
Arkadaşlar ürünü aldım 119.90 a hepsi buradadan aldım 3 gün sonra teslim aldım kurulumu basit kanal düzeni otomatik kanal geçişleri güzel HD tüm popüler kanallar HD olarak izlenebiliyor .

Ürünün kutu içeriği videosu :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

PALA.

PALA.

Üye
30 liradan başlıyor genelde ama kullanacağın televizyona göre değişir...
Tüplü mü, yeni tip tv mi ? Ekstra usb, scart girişi gibi, beklentilerini daha detaylı yazarsanız tavsiyede bulunacak kişiler çıkar...

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
30 liradan başlıyor genelde ama kullanacağın televizyona göre değişir...
Tüplü mü, yeni tip tv mi ? Ekstra usb, scart girişi gibi, beklentilerini daha detaylı yazarsanız tavsiyede bulunacak kişiler çıkar...
LG LCD TV HD çözünürlükte hdmı çıkışlı yani smart ozelligii yok televizyonun Hepsi buradadan tavsiye edebileceğiniz varsa 100 TL altı sevinirim 70 ile 90 arası olsa daha iyi olur :)

PALA.

PALA.

Üye
Kimisinde wifi özelliği var, kiminde başka birşey...
Tavsiyede bulunmak iş değilde, bekletilerinizi karşılar mı işte o önemli.
Geçen gün bir cihaz önermiştim. Tüplü scart girişide var, hdmı girişide var, usb girişide...

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Kimisinde wifi özelliği var, kiminde başka birşey...
Tavsiyede bulunmak iş değilde, bekletilerinizi karşılar mı işte o önemli.
Geçen gün bir cihaz önermiştim. Tüplü scart girişide var, hdmı girişide var, usb girişide...

Bu nasıl sizce ama kumandası yok galiba
Yorumlara baktım ama wifi bazıları görmedi modemimi demiş kimisi dönüyor demiş olumsuz yorumlar çok böyle wifi özellikli kanal geçişleri iyi olan başka bir öneriniz var mı hepsi buradadan getirtecem zaten

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye

Bu nasıl sizce ama kumandası yok galiba
Güzel ürüne benziyor, çok özellikli...Aklıma eski siyah-beyaz tv ler geldi, üzerinden radyo gibi çevirerek ayarlıyorduk...
Merak ediyorsanız hepsiburadaya mesajla sorabilirsiniz...Kumandasız uydu alıcısımı olur :)
Burdaki baktığınız cihazın aynısı galiba kumandasıda var :)
Elektronik ürünlerde herşey olabilir.Ürünü satın almadan önce iyi bir araştırın derim.
Ayriyetten wifi adaptör almanızda gerekebilir, hepsiburadaya mesaj atın ürünle ilgili...

Bu ürünü kullanıp sorun yaşayan LG kullanıcıları olmuş ama dediğim gibi sorunun varsa garantinde var iade edersin...

• Beğen
Tepkiler: iizzz ve emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Güzel ürüne benziyor, çok özellikli...Aklıma eski siyah-beyaz tv ler geldi, üzerinden radyo gibi çevirerek ayarlıyorduk...
Merak ediyorsanız hepsiburadaya mesajla sorabilirsiniz...Kumandasız uydu alıcısımı olur :)
Elektronik ürünlerde herşey olabilir.Ürünü satın almadan önce iyi bir araştırın derim.
Ayriyetten wifi adaptör almanızda gerekebilir, hepsiburadaya mesaj atın ürünle ilgili...

Bu ürünü kullanıp sorun yaşayan LG kullanıcıları olmuş ama dediğim gibi sorunun varsa garantinde var iade edersin...
Yani yorumlara baktimda donmalar felan yazanlar olmuş tabi haliyle ne kadar ekmek o kadar köfte ama :)) almışken insan herşeyi düşünüyor normalde wifi adaptörü felan istiyorsa çok anlamsız olur acaba bilgi almak için nerden msj atabilirim ve sizin wifi özellikli bunu tavsiye ederim diyeceğniz var mı peki

PALA.

PALA.

Üye
Yani yorumlara baktimda donmalar felan yazanlar olmuş tabi haliyle ne kadar ekmek o kadar köfte ama :)) almışken insan herşeyi düşünüyor normalde wifi adaptörü felan istiyorsa çok anlamsız olur acaba bilgi almak için nerden msj atabilirim ve sizin wifi özellikli bunu tavsiye ederim diyeceğniz var mı peki
Hepsiburadaya üye girişi yapıp, ürün kodu ile soru sorabilirsiniz, tavsiye olarak birşey diyemem sorun yaşarsanız garantisi var zaten 1 hafta kadar cayma hakkınızda olabiliyor ürüne ve soruna göre değişir... Evinizdeki tv nin ekranı çok büyükse görüntü kalitesinde sorun olabilir... Uydu cihazlarında kayda değer sorunlar olmaz. Önerim internette araştır, işini göreni al.

• Beğen
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Hepsiburadaya üye girişi yapıp, ürün kodu ile soru sorabilirsiniz, tavsiye olarak birşey diyemem sorun yaşarsanız garantisi var zaten 1 hafta kadar cayma hakkınızda olabiliyor ürüne ve soruna göre değişir... Evinizdeki tv nin ekranı çok büyükse görüntü kalitesinde sorun olabilir... Uydu cihazlarında kayda değer sorunlar olmaz. Önerim internette araştır, işini göreni al.
82 ekran LG TV öyle büyük değil aynen dediğiniz gibi bir sorayım teşekürler yine de :)

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
82 ekran LG TV öyle büyük değil aynen dediğiniz gibi bir sorayım teşekürler yine de :)
82 ekransa baktıklarınız işinizi görür, yinede araştırın, sorun, hayırlı olsun şimdiden :)

• Beğen
franklinda

franklinda

Üye
Amstrad MD-118 fena değil bir tanıdıkta var yalnız hiç nete girip yada farklı özelliklerini deneyip incelemiş değilim ama kanal geçişleri iyi görüntü iyi bende Satürk ST 19.000 HD PVR var sırf video oynatma ve usb disk kayıt özelliği için elimde tutuyorum çok memnunum şu zamana kadar sorun çıkarmadı ama tüplü tv dede görüntü vermedi lcd vardı onda taktım :)

• Beğen
iizzz

iizzz

Üye

450MHZ MİPS.işlemcili.fiyatı 65.70,tl fiyatını.hak eden.navila koduyla bir yıl server hediyeli.yutuplu.cok skıntı cıkarmayan cihaz.görüntü.olarakda1080i.ve p.destekler.bir cok Wifi Adaptörünü destekler.sitrus.pomervu.auto.nadir cihazlaedan.biri.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
450MHZ MİPS.işlemcili.fiyatı 65.70,tl fiyatını.hak eden.navila koduyla bir yıl server hediyeli.yutuplu.cok skıntı cıkarmayan cihaz.görüntü.olarakda1080i.ve p.destekler.bir cok Wifi Adaptörünü destekler.sitrus.pomervu.auto.nadir cihazlaedan.biri.
Hepsi burada da varmı marka model nedir ?

iizzz

iizzz

Üye
dremamstar mini hd.nevline.aynı cihazdır.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Süpermax Mini Hd Uydu alıcısını almaya karar verdim sonunda 100 ve altı demiştim ama 100 TL altı ürünlerde 7.90 kargo ücreti vardı bende kargoya verene kadar o ücreti ürüne veririm daha iyi ürün alırım en azından kargo ücretini ürüne vermiş olurum dedim :) Ürün hakkında fazla bilgim yok ama wifi adaptör lü diye bunu aldım ve fiyat olarak da uygun geldiği için .. İnşallah sıkıntı olmaz :)

Ürün linki : Elektronik

Bilginiz varsa artıları eksileri ile yazarsanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: iizzz ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın :)
Uydu cihazları genelde uzun yıllar sorun çıkarmaz.
Wifi adaptörü ile beraber almanız iyi olmuş, 15 lira civarı bu adaptörler...
Kullandıktan sonraki tecrübelerinizide aktarırsanız, ihtiyacı olup almayı düşünenlere faydalı olur...

• Beğen
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Uydu hakkında bilgisi olan kimse yok mu ve bu IP TV olayı nedir acaba

PALA.

PALA.

Üye
Uydu hakkında bilgisi olan kimse yok mu ve bu IP TV olayı nedir acaba
Nasıl ki çanak anten yayını varsa, bunda da internet protokolü üzerinden tv yayını imkanı var...

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl ki çanak anten yayını varsa, bunda da internet protokolü üzerinden tv yayını imkanı var...
Yani bean sport felan izleme durumu oluyor mu acaba

Üst Alt