Min:2700 TL Max:3300 TL - TV Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Min:2700 TL Max:3300 TL - TV Önerisi
Arkadaşlar Adimler Bilir Kişiler Bu pazar Tv alacam maximum:3300 TL çikabilirim Alacağım Televizyon Kesinikle ( Teknosa , VatanPC , MediaMarket , Bimek ) Gibi mağazalardan olması lazım Önerilerinizi Bekliyorum

Tv : 49'' boyutunda olmalı 55'' boyutu Çok Büyük 49'' Olması Şart Kanal Hız Geçişleri Önemli İşletim Sistemi: Android Şart Değil :) İşlemcisi Rahat işlem yapabileceğim şekilde olması lazım Görüntü açısından bu fiyat sekmentinde Hangi Markayı Önerirsiniz

Önerilerinizi Bekliyorum

Son düzenleme:

erhan0090

erhan0090

Üye
tv alacakasan gardaş samasung dan şaşma

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Şaşmamak için gerekli sebebler lazım keşke model sunsaydiniz belirttiğim yerlerden

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The Pancar

The Pancar

Üye
Keşke daha önce davransaydınız tv lere zam geldi

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Dolardan dolayı şuan yüksek biliyorum fakat Düşmesini beklersem evde tvsiz kalamak uygun olmaz :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
O gibi yerlere git orda satis danismanlarina sor o fiyattaki en iyisini soylerler sana

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
O gibi yerlere git orda satis danismanlarina sor o fiyattaki en iyisini soylerler sana
Emin olun bir çok satış danışmanı birşey bilmiyor bir kısmıda firmanın özellikle satılmasını istediği markaları iyi göstermeye çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
The Pancar

The Pancar

Üye
Şunu söyleyebilirim ki ; Kipa da fiyatlar diğer satış yapan yerlere göre çok daha uygun.

Geçen gün 2300 TL ye LG 49" webOS Ultra HD 610V modelini kipadan aldık, şu an bu tv nin fiyatı vatanda yeni internet sitesi tasarımına özel 2.899 TL

Vatan:

Mediamarkt:

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Şunu söyleyebilirim ki ; Kipa da fiyatlar diğer satış yapan yerlere göre çok daha uygun.

Geçen gün 2300 TL ye LG 49" webOS Ultra HD 610V modelini kipadan aldık, şu an bu tv nin fiyatı vatanda yeni internet sitesi tasarımına özel 2.899 TL

Vatan:

Mediamarkt:
Kipaya hiç bakmamistim fiyat farkı bu kadar var ise oraya da bı göz atayım

3D bir çok TV de yok 3300 TL televizyonlarda bile çoğunda yok önemini kayıp mı etti 3D. Ve ben Philips ve LG arasında kaldım Samsung önerebilecek var mı

The Pancar

The Pancar

Üye
@emreli01 LG ve Sony 3D tv üretimini durduracak haberleri vardı gereksiz lüks galiba

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
3D yayını yok zaten 2D i 3D ye çevirme mantığı da tamamen boş bir iş hiç mantığı yok aynı bı insanın gözünü bozup gözlüğe gereksinim duyması gibi birşey bende o yüzden 3D i fazla gerekli görmüyorum

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep TE TV den her yönüyle yardımcı olacak kişi yok mu kriterleri belirtim ama tam anlamıyla kesinlikle bunu almalısıniz diyen yok

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ [_£_M_[emoji768]_£_] █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

The Pancar

The Pancar

Üye
Samsung tizen OS kullanıyor zaten, Lg ve sony modellerine bakabilirsin

NOT: LG tv lerde android kullanmıyor galiba WebOS yüklü

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Samsung tizen OS kullanıyor zaten, Lg ve sony modellerine bakabilirsin

NOT: LG tv lerde android kullanmıyor galiba WebOS yüklü
Sony de gördüm Philips TE zaten var Vestel de de gördüm kesinlikle Android olması lazim

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Bugun Vatana gittim : '' Philips 49pus7101 '' e baktık Fiyatı Biraz Daha Yükselttim 3699 TL Bize Birde Samsung TV önerdi Satışdanışmanı Ama Phlipsi Öyle böyle değil baya yerdi hemde baya en son TV markası gözümde dedi Android Şişme yapıyor dedi Tizen Androide göre çok çok rahat işlem yapar bir işletim sistemi Kapalı işletim sistemi dedi Banada mantıklı geldi Yorumlara baktıgımda Android İşletim sistemine hiç iyi yorumlar yapmamışlar Samsungdan da şunu önerdiler : İnternetteki fiyatı 4299 TL Mağazadaki Fiyatı 3899 TL Birde bize samsungda bugünlerde indirim oldugunu ve 3899 u 3500 TL e iner alırsanız denildi Görüntü açısından Hoşuma gitti ayriyeten kavisli ekran İkisindede 3D YOK önemli değil artık gözümde Görüntü açısından kıyaslama yapamadım Philipste Görüntü açık değildi Samsung Sempatizanlığı yapılıyor gibi geldi bana ama Samsung un arayüzünde gezinme yaptı rahat rahat işlem yapıyordu aynı anda 4 5 sekme açabiliyorsun TİZENDE dedi Ama Androidde yapamazssın dedi Bilmiyorum ne kadar doğru

Sitede de kimse aydınlatıcı yorum yapmadı açıkcası Maxicep Böyle Değildiniz a Dostlar Bilğili ilğili olalım lütfen Bekliyorum Halen :close_tema: :op:

The Pancar

The Pancar

Üye
Dostum sana ne önermesi yapabilirizki.
Kesinlikle android olacak diyorsun zaten sony ve diger arçelik,vestel gibi markalar kullanıyor android. Arçelik ve vestel sonynin yanından gecemeyeceginden tek sony kalıyor Philips te aynı şekilde öyle
Hem android ama öyle özgür bir sistem yok android tv lerde ancak android box alacaksın öyle

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Dostum sana ne önermesi yapabilirizki.
Kesinlikle android olacak diyorsun zaten sony ve diger arçelik,vestel gibi markalar kullanıyor android. Arçelik ve vestel sonynin yanından gecemeyeceginden tek sony kalıyor Philips te aynı şekilde öyle
Hem android ama öyle özgür bir sistem yok android tv lerde ancak android box alacaksın öyle
Linkte verdiğim Samsung 49KU7500 modeli nasıl ? Büyük ihtimal buna ılımlı bakıyorum Android fikrimden soğudum internet TE okuduğum yorumlar beni korkuttu donma takılma şişme çok oluyormuş sizce nasıl dediğim model ?

The Pancar

The Pancar

Üye
Dediğiniz modelde yok yok full+full bir televizyon tizen de güzel bir işletim sistemi
Tv yi daha çok kanal izlemek için mi kullanacaksınız bizde de 4k tv var ama kanalların çoğu full hd yayın veriyor hatta vermeyen bile var

Üst Alt