Milyoner - Bilgi Yarışması Pro 2.99 Tl

• 30 Eylül 2013
  • 3380 Okunma
  • 29 Cevap

1. Son düzenleme: 2 Nisan 2014
    fatih7282, asigsasi ve arslanla bunu beğendi.
  2. Eline sağlık büyük emek ama bizde 5 kuruş yok hevesim kursağımda kaldı valla :D

3. bu oyunlar yüzünden kredi kartı almayı düşünüyorum :ehe
    yok ya da bi arkadaştan rica ediyim :eller:

4. O zaman ben de kelime oyunu yapıp geliyorum malın elinde kalacak görürsün :D

5. kredi kartım olsa 3 değil 10 olsa veririm ama elim kolum bağlı...:(

asigsasi bunu beğendi.
  6. emeğine sağlık :) :tşk:

7. Vallahi ben dandik bir Talking Tom'dan 769 € kazanıyorsam... :D

rzgzm ve asigsasi bunu beğendi.
  8. @Diğerleri:
    Yorumlar için teşekkürler.
    ---
    Bu oyun sadece Türkçe için yayınlandığından hitap ettiği insan sayısı az ve Türkler bildiğiniz gibi her şeyi korsan kullandığından iyi kazanamam ama amaç burada kazanmak değil zaten benim amacım ölmeye yakın olan bir platforma uygulamalar yaparak kullanıcıları memnun etmek.

rzgzm, arslanla ve Cihanî Sultan bunu beğendi.
  9. Mantıklı :) Ama uluslarası bir uygulamayla daha çok kişiye ulaşılır.Bence o şekilde Symbian kullanıcıları daha memnun olur.

arslanla bunu beğendi.
  10. 31000 ingilizce soruyu nasıl bulayım ?? :sos :D

arslanla ve Cihanî Sultan bunu beğendi.
  11. Mantıklı soru :D Farklı bir tür oyun olamaz mı?Pokemon,Settlers gibi bir oyun?

arslanla bunu beğendi.
  12. Mağazadan silinmeseydi daha çok para çıkarırdı.Keşke ilk başta ücretsiz koymasaydın :ah

Cihanî Sultan bunu beğendi.
  13. Rahat bir 5 bin lira kazanırdım da :D

İhtiyar007 bunu beğendi.
  14. Neyse konuyu kirletmeyelim cihanım :oke:

15. kardeşim iyi hoş da kredi kartımız yok napalım babamızınkini mi araklayalım:) Mecburen nete düşmesini beklicez ayrıca sadece türkiyedeyse çok satmasını bekleme zaten belirtmişsin herkes korsan kullanıyor ama bence oyuna bir kampanya yapıp 5 yıldızlı yorumlarla en çok satanlarda yukarı çıkmasını sağlıyabilirsin böylece oyun unutulup gitmez bu benim fikrim yine de sen bilirsin...:)

16. Ingilizce sorulari kisitli yap guncellemede cogaltirsin

17. evet fatih bir kampanya yapmayı düşünmüyor musun sevindir şu garip symbiancıları...:)

18. Saten symbian oluyor

19. Ben durumu gözlemlemek için paralı yaptım normal şartlarda bu tür basit oyunlar parayla satılmaması lazım.
    Kurulum dosyalarını vermek isterdim fakat bu sefer de satın alanlara haksızlık olur diye yapamıyorum..

Cihanî Sultan ve arslanla bunu beğendi.
  20. oyun güzelde kredi kartı yok maaş kartı var ovide onu desteklemiyo :(

Yüklüyor...
25/09/2018 - 16:35