Milos Krasic: "Kafamdaki soru işareti kalktı"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Milos Krasic: "Kafamdaki soru işareti kalktı"
Fenerbahçe'nin Juventus'tan transfer ettiği Sırp yıldız Milos Krasic, takımda oynayıp oynamaması konusunda Teknik Direktör Aykut Kocaman ile yaptığı görüşmeden sonra rahatladığını söyledi.

Habertürk'ün verdiği habere göre üç maçtır kadroda kendisine yer bulamaması sebebiyle sıkıntıya düşen Krasic, Kocaman ile yaptığı görüşmenin ardından yaptığı açıklamalarda, "Hocamın bana olan güvenini gözlerinden okudum. Fizik olarak tam hazır olmadığımı ancak takımın her daim bana ihtiyaç duyacağını söyledi" ifadelerini kullandı.

Kocaman ile yaptığı görüşme sonrasında rahatladığını söyleyen Krasic, Fenerbahçe forması ile hocasının güvenini boşa çıkarmayacağını da sözlerine ekledi.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çok güveniyorum Krasic e ...
Müthiş futbolcu . Kendini bulduğu zaman göreceğiz bunu da ...

ssercan

Üye
Suan icin hicbirsey veremedi. Zaten juventus ilede 2 yıl
hicbirsey yapmadı. Ben oyle ahim sahim verim vereceğini sanmıyorum. Dia kadar verim verirse şükretsinler.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
boş transfer galatasarayda cris fenerbahçede krasic adam yavaş yavaş düşüşe geçti yoksa juventustan kopup buraya niye gelsin

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yetenekli bi oyuncu becerili

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hemen de boş transfer diyorlar . :ehe
Laf olsun diye konuşuyorsunuz resmen ...

Adam kaç maçta forma giydi de eleştiriyorsunuz? Ya da kaç dakika şans buldu?

ssercan

Üye
Bulduklarindada gördük. Son 2 yilida baz aldık mı rahatça yorumlarız ;)

greenmile

greenmile

Üye
krasicin kalitesi tartışılmaz ancak her futbolcu gibi form düşüklüğü yaşıyor.Fizik olarak güçlendiğinde elbette yer bulacak bu takımda hatta vazgeçilmezi bile olacak.Formsuz bir futbolcuyu oynatmak resmen taraftarın önüne atmak olur.Bu sebeple Aykut hocayı kutlamak lazım.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
juventusta hep yedek olan birisi yavaş yavaş düşüşe geçti diyolar daha adam orda düşmüştü zaten

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Juventus da düşmüşmüydü .?
İlahi sizlerde olmasanız . :ehe

ssercan

Üye
Ali acaba sen krasici juvede kac kere izledin ? Asıl sana ilahi :D
Adamı göndermek icin bi ton uğraş verdiler.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yahu juventus de pek fazla forma şansı bulmaması bunun kötü futbolcu olduğu anlamına gelmez .
Kumaşı çok iyi ki juventus a transfer olmuş ...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Yahu juventus de pek fazla forma şansı bulmaması bunun kötü futbolcu olduğu anlamına gelmez .
Kumaşı çok iyi ki juventus a transfer olmuş ...

kötü futbolcu demiyorum ama düşüşe geçti juventusta hep yedekti bence boş transfer :)

greenmile

greenmile

Üye
juventusta 49 maçta 10 golü var çok kötü bir istatistik değil.En azında bidon ödülünü alıpta gelmedi :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
kötü futbolcu demiyorum ama düşüşe geçti juventusta hep yedekti bence boş transfer :)

49 maç 10 gol atmış ve bir o kadar da asist yapmış . :)
Senin aldığın melo da takımdan postalanmiş ... Ve italya da en fos transfer seçilmiş . Sonra da gelmişsiniz krasiçe boş transfer diyorsunuz .
İlahi siz . :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye

49 maç 10 gol atmış ve bir o kadar da asist yapmış . :)
Senin aldığın melo da takımdan postalanmiş ... Ve italya da en fos transfer seçilmiş . Sonra da gelmişsiniz krasiçe boş transfer diyorsunuz .
İlahi siz . :ehe

abi ilahi be ilk geldiği sezon selçuk ile orta sahanın yükünü çekti ama burda demekki adama italya ters tamam bu günlerde düşüşte ama düzelecektir krasıcı ben csk da oynadıgı dönem beğeniyodum ama juventusta düşüşe geçti yedek kaldı ve fenerbahçede yaptıkları ortada diyecem ama bişey yapamadı csk moskovadan başka takımda iyi oynadıgını görmedim

ssercan

Üye
Melo geldiginde sizde bidon diye laf atıyordunuz. Melo da iyi oyuncu olmasa Fiorentina'dan milyon eurolarla juveye gelmezdi. İkisi de düşüşde geldi Turkiyeye. Melo kumaşını gösterdi hala eski formunda olduğunu. Ama krasic bos transfer olduğunu gösterdi 9 maçta hicbirsey yapamadi. Cskada ki haline kimse birsey diyemez. Ama suan itibariyle Mehmet topuz kadar bile olamıyor. Acik ve net.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Arkadaş adam kaç maç da 90 dakika oynadı da konuşuyorsunuz ?
Adam sakattı zaten . Kaç maç oynadı ? ... :ehe
Laf olsun diye konuşuyorsunuz ...

Adam haftalarca oynar , tamam haklısınız derim . Ama adam şans bulamadan boş adam oluyor ... Çok garip ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...