Milli takım üzerine...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sambadisakkarit

Üye
    Konu Sahibi
Milli takım üzerine...
Milli takımın oyun düzenini, futbolcuları nasıl buldunuz?

Bana göre orta saha ilk yarıda derinlemesine paslar yapmasına rağmen özellikle Emre'nin çıkmasıyla ikinci yarıda pek etkili olamadı.

Sağ kanatta Altıntop ve Serhat iyi çalıştı ama Serhat'ın kanatta oynamasını istemiyorum. Zorunluluktan oynadı zaten.

Neyse Hasan iyi top alıyo ama kaleye dönemedi özellikle ikinci yarı. Paslar sürekli geriye. Gökdeniz ise Tekke'nin çıkmasıyla duruldu biraz.

Bulgaristan maçı da talihsiz bi maçtı bence. Adamların gruplarında şansı kalmamış. Seyirci gelmemiş zaten maça. Zeminin beklenmedik bir şekilde ıslak olması da bizim oyunumuzu bozdu. Adamlar skoru 3-1 yapınca teknik adamları ikinci yarı maçı soğutmak için yaptı bence o değişiklikleri. Yeni bi dönem başlatmak istiyo. Rakip güçlü Türkiye aynı zamanda komşi. :D Sonuç olarak bence iyi bi hazırlık maçı değildi.

Ya sizce? :rolleyes:

aykut1907

Üye
gelecek parlak degil

falcata

falcata

Üye
Ilerleme kesin olacak ..ve aykut1907 sana kessinlikle katilmiyorum .!
Mac nasil gectigi oratada KOTU ama Iyi olacak kesin...

maavii

Üye
ya bu ne iş evde tv yok maçı izleyemedik ama terim mutlaka kalitesini ortaya koyacaktır.

CooL'n'Quiet

Üye
valla dere gecerken at değiştirdik hadi hayırlısı....
simdiden konusmak erken ama ersun yanal bu takım 2. sırada bıraktı eger fatih terim bu takımı cıkaramazsa vay haline.....

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
daha 1 mac belli oolmaz ama danimarkayı yenersek olabilir.

ringwraith

Üye
gelecek fazla iyi deil gözüküo

the_patriot

Üye
sol kanat diye birşey yok takımda, tumer yada ibrahim akın lazım

Quattro

Quattro

Üye
Gençlerin daha bi fırın ekmek yemeleri lazım defans maşallah evlere şenlik sol kanat desen çık at koştur işimiz çok zor bana görede... :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Danimarka maçı böle olmaz... ;)

Caine

Caine

Üye
ya şimdi bir laf diyicem fenerliler cumbalada hot ustume atlicaklar. lütfen kimse kızmasında ümit ozat nasıl fenerbahce gibi bir klube kaptan olmus ve nasıl hala milli takımın sol kanadında oynuyor yemin ediyorum ki akıl sır erdiremedim??????????? o ayarda bir futbolcu milli takımda oynayamaz ve hele hele fb gibi bir klupte kaptanlık yapacak duzeyde hic değil. adam bomboş topla orta acmayı bilmez,calımı bilmez,adam eksiltip depar atamaz :( sadece arada sallamaylada olsa kaleyi bir iki sut tutar :( ya turkiyede sol kanat oyuncusumu yok :( ibrahim akın o kanatta vallahide billahide bal kaymak gibi oynar bee. defansa gelsek ohooooooooo yol gecen hanı :( alpay nerde yaaaaaaa onu koysalar ya cagırsınlar milli takıma o defansta oynayan butun gencleri cebinden cıkarır :( neyse ya cidden fenerli arkadaslar kusura bakmasın kaptanlarına karsı soylemiş oldugum laflardan ötürüde özür dilerim ama inanın icimden gecenleri yazdım ve bu dusuncelerim aslada değişmeyecek

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Grup Maçlarında , böyle olmayacağından eminim. ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ya caine ümit özat takım için bi joker heryerde oynuyor.. ;)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Fatih Terim benim için hep lider statüsünde olmuştur ama inşallah bu milli takımın başına geri dönme işi elinde patlamaz Fatih hocam... (hocam cuma günü müsaitsen bi görüşelim söyliceklerim var ;))

tsubasa

tsubasa

Üye
takımda nihat,yıldıray,tuncay,servet gibi büyük eksiklerde vardı

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ümit e bende katılıorm ama adam da isteyerek oynamıo ki orda herfn mewkisi on-arka libero!
mewkii si dolu oldgu için orda oynuo!

3526721

Üye
fatih terime güvenin umarım ilerki maçlarda takımın oyunu düzelecektir ;;)

mrtt1976

Üye
Mili Takıma Güvenelim Lütfen

Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
Eksıklerımız Coktu Yaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...