milli eğitimin dağıttığı Tab 10.1


kayalican

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar elimde MEB in dağıttığı tab 10.1 var.Yiğenimin okulu bitti ama tablet şuanda kullanılamaz halde yani ekran kilidi istiyor.Odin ile tableti sıfırlamak istedim lakin invalid binary signature hatası ile karşılaşıyorum.Bunun hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Harf Format Dene Sıfırlamayı Yapamadıysan
 

kayalican

Üye
    Konu Sahibi
onu nasıl yapabilirim
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt