Mikro-Taşınabilir LED Projektör LG PA70G

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Mikro-Taşınabilir LED Projektör LG PA70G
[h=3]Mikro-Taşınabilir LED Projektör[/h][h=2]700 ANSI LUMENS PARLAKLIĞA SAHIP, USB'DEN DIVX HD VE OFFICE DOSYALARINI ÇALIŞTIRABILEN HOME CINEMA HD READY PROJEKTÖR [/h]

• [*=center]LG LED projektörler küçük boyutlarına rağmen yüksek oranda performans sağlar.
    [*=center]Performans ve görüntü kalitesi, saatler süren kullanımdan sonra bile aynı kalır.
    [*=center]Diğer tip projektörlere göre çok daha hızlı açılıp kapanır.
    [*=center]Uzun LED ömrü (30.000 saate kadar) sayesinde lamba bakımı ve değişimi gerektirmez.
    [*=center]LG LED projektörler çevre dostudur. Lambayla çalışan projektörlere göre %30 enerji tasarrufu sağlar.
    [*=center]Yüksek kontrast oranı sağlar.
    [*=center]LG LED projektörler sadece ev eğlencesi değil, ofis kullanımı için de uygundur.
    [*=center]Hafif ve ince tasarımıyla mobilite sağlar.

[h=3]30.000 SAATE KADAR LAMBA ÖMRÜ[/h]
    Film gecenizde projektör lambanızın zayıflamasını, tükenmesini ya da pahalı lambaları kafanıza takmayın. 30.000 saate kadar lamba ömürlü LG LED projektörler ile yalnızca filmin keyfini çıkarın.

Tepkiler: Emrgncy ve william75

bu kadar gerçek mi görüntü?

Ocean258

Üye
Boyutları küçük derken tam olarak kaça kaç olduğunu bilen var mı ?

Konu Sahibi
Açıkcası o kadar küçükmüş ki arka cebi büyük rapçi pantolonlarına sığıyormyuş öyle duydum :P

@william75 aynen öyle gerçek görüntü demek ki sitesinde paylaşmışlar.

Ocean258

Üye
Ne pa70g rapçi pantolonunamı sığıyormuş sabah sabah sesli güldüm hea

Ocean258

Üye
resimde kocam görünüyor yanılıyor insan yav

220x170x45mm ölçüleri varmış. bu arada rapçi pantolonuna çok güldüm

Konu Sahibi
Rapçi dediğime bakma sen arka cebi geniş pantolonlara işte aklıma direk rapçi geldi ondan dedimdi o kadar ufak yani bu projektör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...