Mig33 Msn Messenger Uygulamasi

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Mig33 Msn Messenger Uygulamasi
#1: Dosyayı indirin

Uygulamayı kurmanın 2 yolu var

A. Wap Sitesinden:
Telefonunuzun tarayıcısından ( ) adresine giderek "Download Mig33" linkine tıklayın, uygulama telefonunuza çekilecek, bazı modellerde oto. kurulum baslayacaktır, bazılarında kendiniz baslatabilmektesiniz.

B. Aşağıdaki dosyayı pc ye çekin daha sonra telefona aktarın

Aşağıdaki dosyayı çektikten sonra, usb, bluetooth yada benzeri bir yolla pc ye bagladınız telefonunuza dosyayı gönderebilirsiniz.
  • mig33 Version 3.02 Beta.rar dosyası büyük ekran java telefonlar için
  • mig33 Version 3.02 Lite.rar dosyası ise basit sürümdür, genelde eski java uyumlu telefonlarda çalışmaktadır.
#2: mig33 ü ilk kez başlatmak

Uygulamayı ilk açtıgınızda sizden internet erişimi saglayacaginiz ayarları yapmanızı isteyebilir. Bunun ardından da kayıt olmanız gerekmekte.

#3: Kayıt

mig33 ün internet baglantısını da saglayıp calistirdiktan sonra ‘Register’ butonuna basarak sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Gerekli bilgileri doldurun ve daha sonra ‘Submit’ linkine basın.

#4: Hesabı aktiflestirme

Kaydı gönderdiginizde telefonunuza SMS olarak bir onay kodu gelecek, bu onay kodunu, kaydı tamamlamak için programa giriyorsunuz. Ve bundan sonra yapacaginiz tek sey artık msn e baglanmak için gerekli msn messenger kullanıcı bilgilerini girmek. Bunun için yeni MSN hesap bilgisi ekleyeceksiniz ( Menu den Account kısımlarından)

#5: Sık Sorulan Sorular

Arkadaşlar bu uygulama genelde tüm Java uyumlu telefonlarda çalışmaktadır.
Örnegin;

• Sony Ericsson K700,K800,
  • Samsung U600, Samsung D900
  • Nokia nın yeni java uyumlu modelleri
  • ve Normal Symbian işletim sistemli telefonlar ...:oke:

*Anlatım alıntı değildir, izinsiz başka yerlerde kullanmayınız.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: KURALSIZMURAT

worldcild

Üye
paylasım ıcın tskler.elıne saglık.emeğe saygı lütfen arkadaslar

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
paylaşım için saol :oke:

kaderimsin__50

Üye
slm arkadaşlar ya benim 6230i telim var mig33 progarmı indirdim kurulum işlemini gerceklestirecem ama tele onay sm si gelmiyo ne edecem bir yerlerde yanlısım mı var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden saygılar:utan

kaderimsin__50

Üye
aya arkadaşlar mig33 programını indirdim ama ayarlarken hani sms le kot geliyo ya o gelmedi yardımcı olursanız sevinirm şimdi den tşk

raskof

Üye
paylaşımın için cok teşekkurler kardeşim:oke:

mtahag

Üye
teşekkürler

cihankoksal4141

Üye
Teşekkürler Arkadaşim

Emeğe Saygi Ltf

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bütün işlemleri yaptım ama telefona sms ile onay mesajı gelmediğin dolayı kullanamıyorum başka ne yapmamız gerekiyor bu mesajı almak için.

emrah1986

Üye
eyw

haydar_ecevit

Üye
tşk

rasmusin

Üye
eline sağlık

sshalil

Üye
süpersin sağol ya harbisin sen bayıldım bayıldım

AfacaNx53

Üye
sagol krdeş işime yaradı

julyus45

Üye
programı n70 kuruyorum eror yazısı geliyor

riveryilmaz

riveryilmaz

Üye
saolasınnnnnnnnnnnnnnn

faruk..

Üye
teşekkürler

leospotin

leospotin

Üye
çok saol ne zamandır bunu arıyodum..

cross77

cross77

Üye
teşekürler

CanceR

CanceR

Üye
saol arkda bundan kulanıyo girip çıkınca köntür gitmiyo 64 kbde 1 köntür heralde

tewety

Üye
ya ben n gage qd denedim bi turlu olmuyo nimbuzz var o oluyo ama kesinlikle mig33 acilmadi kuruluyo falan ama bi turlu acilmadi her ayarini ayptim noksansiz bilmiyorum okadar da cok istiyorum kullanmak sanirim ondan :) ama sen eklemissin saol eline saglik

Üst Alt