midem kalktı adamın ayağı gitti

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
midem kalktı adamın ayağı gitti
Biraz önce gs maçına bakıyodum. Aydın Yılmazın ayağı gitti :(

Direk resim olarak koymuyorum link olarak koyuyorum isteyen basar linke bakar :)

Son düzenleme:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:!!!:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
hiç beğenmediğim bir oyuncu olsa bile çok üzüldüm. ayak resmen dönmüş testere filmi yapımcılarına taş çıkartıracak bir pozisyondu. umarım iyileşir

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
avast

avast

Üye
Resim varmi

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
direk resim olarak koymadım link olarak koydum bakmak isteyen bakar

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
yazık somuru:

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Geçmiş olsun hiç bir futbolcunun yaşamak istemediği olaylardan biri birazda zemindende kaynaklanmış olabilir

-Emre

-Emre

Üye
abi zemin çok sertmiş ya devre arasında suladılar bi de etki edecekmiş gibi. olan adama oldu yazık be.

Never Back Down

Never Back Down

Üye
:/

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:(

0MG90

0MG90

Üye
:/

Tmobile

Tmobile

Üye
nolmuş bir gelişme varmı bidaha futbol oynayabilecekmi ? :üzgün: :hüzünlü:

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
bu sezonu kapatmış ayak bileğindeki bağlarda hasar ve ayak bileğindeki kemikte kırık varmış.
Ameliyat başarılı geçmiş

Tmobile

Tmobile

Üye
bu sezonu kapatmış ayak bileğindeki bağlarda hasar ve ayak bileğindeki kemikte kırık varmış.
Ameliyat başarılı geçmiş
Oh İyi Bari Üzüldüm Valla Türkiyenin Rezil Sahalarındanda Kaynaklanıyor Bunlar .:D.

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Oh İyi Bari Üzüldüm Valla Türkiyenin Rezil Sahalarındanda Kaynaklanıyor Bunlar .:D.
Malesefki öyle dün gece levante barca maçını izledim levante olmasına rağmen altıüstü sahası çok güzeldi

Tmobile

Tmobile

Üye
Malesefki öyle dün gece levante barca maçını izledim levante olmasına rağmen altıüstü sahası çok güzeldi
Yabancılar Zaten Herşeyleri Güzel Bi Maçta Kar Basmıştı Sahayı Geçen Ay .:D. Ulan Okadar Para Harcıyonuz Üstünü Kapatmak Yasakmış Tamam Kapatma Alttan Isıtmayı Arttır Herşeyin Bir Çaresi Var Ama Maalesef Türkiyede Can Önemli Değil Servet Önemli!!!

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
0MG90

0MG90

Üye
Yabancılar Zaten Herşeyleri Güzel Bi Maçta Kar Basmıştı Sahayı Geçen Ay .:D. Ulan Okadar Para Harcıyonuz Üstünü Kapatmak Yasakmış Tamam Kapatma Alttan Isıtmayı Arttır Herşeyin Bir Çaresi Var Ama Maalesef Türkiyede Can Önemli Değil Servet Önemli!!! .:D.
o cümlenin sonunda gülmen her şeyi yemiş yutmuş bitirmiş

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
basket maçındaki olayla bu bir değil yav :D basket maçındaki adamın kemiği deriden fırlamıştı .s.s.s