microsoft'un wp8 desteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
csH

csH

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar okuduğum bi haberi paylaşmak istedim microsoft'un 8 temmuz 2014e kadar w8 için güncelleme desteği vereceği söyleniyor. doğru mudur?
 
  • Beğen
Tepkiler: csforever
ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Windows 8 desteği kesilmicek sadece 8.1 olarak devam edecek. Yeni bi işletim sistemine desteği bu kadar basit bi şekilde bitirmezler.
 
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yanlıştır:oke: konuyu daha önce aktarmştık.Microsoft her yazılım güncellemesinden sonra minimum 18 ay güncelleme destegi verecegini açıkladı.bahsedilen 2014 Temmuz süresi 2013 Ocak ayında yayınlanan Portico güncellemesinin destek süresidir.Bu yıl sonunda yayınlanması beklenen güncellemeyi mevcut tüm cihazlar alacagı için bahsedilen 18 aylık süre sıfırlanacak ve 2015 Temmuz olacak tabi o tarihe kadar bir güncelleme daha gelirse ki kuvvetle muhtemel gelicek o zaman süre bir 18 ay daha uzayacak.sonuç olarak wündows phone8 kullanıcılarının güncelleme konusunda en ufak bir tereddüt duymalarına gerek olmadıgı için konu :locked2:
 
  • Beğen
Tepkiler: n000k
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt