Microsoft'un bir hatasini buldum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft'un bir hatasini buldum...
Benim internetteki butun hesaplarim sadece 1 e-maile bagli oda hotmail uzantili...
Yani Hotmail hesabim var...

Gecen gunlerde sanirim hesabimi almaya calismis birileri bende girip 2 guvenlikli seçenegini seçip alinmasini engelleyecektim...

Yani baska biri benim adresimi alip girdigi zaman benim telefonuma bir kod gelecek, bende o kodu siteye girince oyle aciliyordu hotmail adresim...

Neyse yaptim bende oraya kadar sorun yok denedim, olduda...

FAKAT .!

Telefonumdan pc'ye resim senk edecektim zune mail adresimden cikmisti kaç defa girmeye calistim kabul etmedi hata verdi
parola yada adres yanlis dedi...

Bende hemen girip baktim belki calinmistir diye ama yok hesap ayni yine 2 guvenlikli kod seçenegi geldi...

Vazgeçtim bende telefona baktim 1 guncelleme vardi 'Dailymotion' uygulamasi guncellenmis neyse guncelle dedim ondada hata verdi mail adresi ve parola istedi 10 defa girdim kabul etmedi...

Benimde aklima en sonunda 2 guvenlikli kod seçenegi geldi hemen girip kaldirdim ve suan sorunsuz giriyor...

Sanirim sorun o 2 guvenlikli kod seceneginde... Yani kod istemeden giriyor ya belkide ondandir hata vermesi...

Ne yapabiliriz bu konuda? bunu Microsoft'a nasil ulastirabilirizz?

Symbianize

Symbianize

Üye
Mail atabilirsin

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bu uygulamalar kod isteyemediğinden güncelleme gibi işlemlerde sıkıntı yaşıyorlar.

Microsoft'ta bunu bildiği için uygulama parolası adında bir parola ayarlıyor ve mağaza, xbox, skydrive uygulaması gibi yerlere kendi şifren yerine uygulama parolasını yazıyorsun :good:

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
o nasil oluyor? :)

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu hallettim, teşekkürler ardacumhur :oke:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt