Haber Microsoft’tan İki Yeni Windows Phone 8.1. Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft’tan İki Yeni Windows Phone 8.1. Videosu
Microsoft Windows Phone 8.1 için iki yeni tanıtım videosu yayınladı.

Microsoft 2 Nisan’da düzenlenen Build Geliştirici Konferansında, mobil işletim sistemi Windows Phoneplatformunun ilk büyük güncellemesi Windows Phone 8.1′i Joe Belfiore’un yaptığı kapsamlı bir sunumla tanıttıktan sonra geliştiriciler ve Windows Phone Appstudio hesabı sahibi olanlar için 14 Nisan itibariyle Geliştirici Ön İzleme programını başlatmıştı.

Nokia ile yapılan anlaşma çerçevesinde Nokia’nın Cihazlar ve Servisler bölümünün Microsoft’a devrinin tamamlanmasından sonra Microsoft, son günlerde hızlı bir cihaz lansman dönemine girmiş ve neredeyse her yeni günde özellikle Lumia 630 için yeni bir ülke lansmanı yapmıştı. Windows Phone 8.1 yüklü cihazların raflardaki yerini almaya başlamasıyla Microsoft da hem ilk defa Windows Phone platformuna geçiş yapacaklar için hem de Windows Phone 8.1 güncellemesi yapacaklar için Windows Phone 8.1 tanıtımı ve yeniliklerini içeren iki adetvideo yayınladı.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Microsoft’un kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda geliştirdiği Windows Phone 8.1 güncellemesi Haziran sonlarına doğru kararlı sürümüyle yayınlanacak ve 2017 Temmuz ayına kadar güncelleme desteğine sahip olacak.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, bulutsuzgece ve Serhan

Serhan

Serhan

Üye
Teşekkürler.
Youtube dışında şansınız varmı yükleyebilecek ?

dakamon

dakamon

Üye
En kısa sürede dailymotion a da atılmasını bekliyoruz ama dailymotion da dandik doğru duzgun ileri geri zaman çubuğu gorunmuyor. Başka site olursa da olur.

Tost Makinası ile gönderildi.

Bay H

Bay H

Üye
Teşekkürler.
Youtube dışında şansınız varmı yükleyebilecek ?
Videoların izlenebilmesi için başka bir kanala aktarılabilir fakat videolarda şuana kadar bildiklerimiz dışında bir durum anlatılmıyor/gösterilmiyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, sahte_suhte, Serhan ve 1 kişi daha
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
WP konusunda çok katı düşünüyordum ta ki 8.1 güncellemesine kadar :)

capkino06

Üye
İzlesene.com u kullanalım arkadaşlar en azından yerel

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Youtube olduğu için izleyemiyoruz :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
E hani uygulamalar listesinin guruplaması?

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
İzlerken canım sıkıldı artık maxicep üyelerinin yalayıp yuttuğu özellikler olunca hele ilk videodakilerde çok sıkıldım :kıskıs:

Üst Alt