Haber Microsoft Markalı ilk Lumia Phablet Sızdı: Lumia 1330?

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft Markalı ilk Lumia Phablet Sızdı: Lumia 1330?
Microsoft markasını taşıyan ilk Lumia Phablet muhtemelen bu cihaz olacak!

Microsoft, Nokia Cihazlar ve Servisler iş kolunu satın aldıktan sonra bir süre daha Nokia markasıyla ürünler sunmaya devam etmiş ve nihayet geçtiğimiz aydan itibaren yeni markasını duyurmuştu.

Microsoft Lumia markasıyla yoluna devam edeceği açıklanan Microsoft şu günlerde 11 Kasımda tanıtacağı Lumia 535’in hazırlıklarını sürdürürken bir başka Microsoft Lumia markalı akıllı telefonun da görseli internete sızdırıldı.

Nokia, geçtiğimiz yıl Ekim ayında düzenlediği Nokia World etkinliğinde Lumia 1520 ve Lumia 1320, isimleriyle iki phablet cihazı birden duyurmuştu. Yeni marka adıyla ürün portföyünü yenilen Microsoft Lumia 535’ten sonra şimdi de Lumia 1330’u mu tanıtmaya hazırlanıyor?

http://www.maxicep.com/resim/lumia-1330-mavi.jpg

Yukarıdaki resimde bir diziLumia cihazı firmanın 2015 yılı renk scalasında görünürken, bu resimdeki Lumia 1520 boyutundaki Microsoft Markalı cihaz dikkatli gözlerden kaçamadı.

Lumia 1520 ile aynı boyutlarda olmasına rağmen köşeleri yuvarlatılmış bu cihaz muhtemelen Microsoft Lumia markasına sahip Lumia 1330 olarak karşımıza çıkacak.

Lumia 1320 ile benzer tasarıma sahip olan bu cihazda dikkat çeken ilk nokta ise Lumia 1320’ye oranla daha büyük bir kamera lensi bulunması. Bakalım Microsoft güncellenmiş Lumia 1320 olduğunu tahmin ettiğimiz ve muhtemelen Lumia 1330 adıyla tanıtılacak bu cihazı ne zaman gün yüzüne çıkaracak.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Krnl386

luckysleven

luckysleven

Üye
Ciksada alsak. 6 incin tadina bir kere bakinca insan muptelasi oluyor : )

dakamon

dakamon

Üye
1320 yi almamamın tek nedeni kamerasıydı valla. Umarım bu sefer kamera 820 den daha iyi olurda alırım belki

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Kamerası muhtemelen 6.7 ya da 8 MP, Snapdragon 400 1.2 gHz Quad-core chipset 1 GB RAM gibi özelliklerle gelir. Ayrıca cihaz bu ay içinde de duyurulabilir.

Krnl386

Krnl386

Üye
Ben bu cihazı alırım arkadaşlar, ama şu işlemci biraz düşündürmüyor değil. Normalde 1320 alacaktım, bakalım. Fiyat acaba nasıl olur?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
8 MP arka-3 MP ön kamera, Snapdragon 615, 2 GB RAM isteriz :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: emz, Rainesto, sfgnrl ve 4 diğerleri
Krnl386

Krnl386

Üye
Vallahi bu özellikte Türkiye' ye gelmeden üretim yerinde sabahlarım bu cihaz için :)

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33
dakamon

dakamon

Üye
6.7 olursa yine almam valla

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan, Murat Alper, MixRadio ve 7 diğerleri
Krnl386

Krnl386

Üye
Ali Kemal Hocam koptum ya :D.

Ayrıca 6.7 olarak gelmez zaten 1320 5 mpx.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ağustosto bi tel alma hakkım doğuyor :tebessüm: İnş o zamana kadar hoş bi tel çıkarırlar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Yav işlemcisi ya 400 ya 800 çıkartıyorlar, yok mudur bunun ortası. Ya 800 çıkartsınlar yada 600

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Yav işlemcisi ya 400 ya 800 çıkartıyorlar, yok mudur bunun ortası. Ya 800 çıkartsınlar yada 600
Sanırım s600üzü wp desteklemiyor. Yoksa mesela 830a cuk diye otururdu. 830a s400 biraz düşük kalıyor. S800 koysalar 930a direk rakip çıkar. Yani demek istediğim wp destekliyor olsa 100% eminim s600üzlü wp çıkardı.

• Beğen
dakamon

dakamon

Üye
Wp de beklentileri yüksek tutmayacaksın. Adamlar donanıma tepki olarak ortaya çıktılar.

• Beğen
Tepkiler: xmustx ve emz
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Aynı tas aynı hamam! Aynı telefonu yapacaktınız madem neden Nokia ismini markadan çıkardınız? Nokia ismini kaldırınca ben Microsoft'un farklı bişeyler yapacağını ümit etmiştim. Aynı telefon biçiminde aynı plastik kapaklara devammış. Bari şu plastik kapakları metalik renge boyasalar da metal kasa görünümü verseler.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yerel bazı teknoloji sitelerinde Lumia 1330 görseli ve teknik özellikleri adı altında verilenhaberlere itibar etmeyin. Photoshopta Lumia 1330 görüntüsü verilen görselin orjinali budur.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Krnl386

Krnl386

Üye
Yalan oldu 1330, bu cihaz çıkmayacak mı arkadaşlar ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ama mavi rengi çok hoş duruyor ya :sirit:

• Beğen
Tepkiler: Serhan