Microsoft Lumia'yı Bırakır Mı?

• 10 Ekim 2013
  • 851 Okunma
  • 17 Cevap

1. Soru gayet açık. Nokia el değiştirdi. Siz neler düşünüyorsunuz?

Yazan: alyuz41
  2. Microsoft bırakamaz çünkü microsoftun Nokia :D

3. Microsoft Nokia yı aldıgına göre ileriye dönük planları var kolay kolay bırakmaz

4. Niye bıraksın yav, adamlar ordan yürüyecekler.
    ---
    Boşuna mı satın aldı =P

5. bence bırakmaz bırakamayacak çünkü neden diye soracak sorarsanız hani bi laf vardır bilirmisiniz insan ekmek yediği kaba tükürürmü tükürümez ondan bırakamayacak çünkü microsoft nokianın lumiadan baya bir ekmeğini yemiş bulunuyor aynı şey nokia içinde geçerli

6. Adamlar cihaz üretimini kendi bünyelerine katmışlar, siz daha bırakır mı! telaşesinde siniz.
    Benden size gelsin hopaaa. :D

CANGO97 ve ÖEY bunu beğendi.

7. Güzeldi bak bu :D

8. Microsoft, Dünya'nın en büyük şirketi. Ben çok güveniyorum ve Lumia'yı asla bırakacaklarını sanmıyorum. Bizi de unutacaklarını :)

9. süper ya :ehe :kop:

10. O, Apple :ehe
    Biraksa Nokia yi almazdi :sirit:

11. Apple'nin Microsoft kadar kaliteli ve hizmetli olduğunu düşünmüyorum

12. Ama o öznel bir düşünce, iş resmîlestirildiginde En büyük Apple oluyor. Bende sevmiyorum ama elden ne gelir ?

13. yada ms bir açıklama yapıp nokia bir rüya görüyordu biz onları uyandırdık yeni X modelimiz hayırlı olsun ama meşhur 36 ay sözümüz devam ediyor diyebilir : )))

14. ya sizce 7.5milyar doları çöpe atabılecek bir firmayı bırakın ülke var mı dünyada.

PureFood ve .caner. bunu beğendi.
  15. Lumia, gerçekten Windows yazılımcıları için yeni bir para kapısı. Microsoft bunca insanı bırakmaz.

16. Sıkıyorsa bıraksın :kıskıs:

17. Windows un gelecegi mobil platformlar üzerinde çalışacaksa, lumiayı bilemem ama wp nu bırakmaz

18. W8 / WP bırakmayacağı belli. İlerideki çıkaracakları güncellemeler ve yeni işletim sistemlerini bizim telefonlarımıza göre de uyarlarlarsa çok mutlu edebilirler bizi :D

Yüklüyor...
16/11/2018 - 17:00