İpucu Microsoft Lumia'yı Bırakır Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft Lumia'yı Bırakır Mı?
Soru gayet açık. Nokia el değiştirdi. Siz neler düşünüyorsunuz?

katil_197

katil_197

Üye
Microsoft bırakamaz çünkü microsoftun Nokia :D

Samet.25

Microsoft Nokia yı aldıgına göre ileriye dönük planları var kolay kolay bırakmaz

Invoke

Invoke

Üye
Niye bıraksın yav, adamlar ordan yürüyecekler.Boşuna mı satın aldı =P

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bence bırakmaz bırakamayacak çünkü neden diye soracak sorarsanız hani bi laf vardır bilirmisiniz insan ekmek yediği kaba tükürürmü tükürümez ondan bırakamayacak çünkü microsoft nokianın lumiadan baya bir ekmeğini yemiş bulunuyor aynı şey nokia içinde geçerli

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Adamlar cihaz üretimini kendi bünyelerine katmışlar, siz daha bırakır mı! telaşesinde siniz.
Benden size gelsin hopaaa. :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: CANGO97 ve ÖEY
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft, Dünya'nın en büyük şirketi. Ben çok güveniyorum ve Lumia'yı asla bırakacaklarını sanmıyorum. Bizi de unutacaklarını :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
.caner.

.caner.

Üye
alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Apple'nin Microsoft kadar kaliteli ve hizmetli olduğunu düşünmüyorum

.caner.

.caner.

Üye
Apple'nin Microsoft kadar kaliteli ve hizmetli olduğunu düşünmüyorum
Ama o öznel bir düşünce, iş resmîlestirildiginde En büyük Apple oluyor. Bende sevmiyorum ama elden ne gelir ?

luckysleven

luckysleven

Üye
yada ms bir açıklama yapıp nokia bir rüya görüyordu biz onları uyandırdık yeni X modelimiz hayırlı olsun ama meşhur 36 ay sözümüz devam ediyor diyebilir : )))

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ya sizce 7.5milyar doları çöpe atabılecek bir firmayı bırakın ülke var mı dünyada.

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve .caner.
alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Lumia, gerçekten Windows yazılımcıları için yeni bir para kapısı. Microsoft bunca insanı bırakmaz.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sıkıyorsa bıraksın :kıskıs:

caglar b

caglar b

Üye
Windows un gelecegi mobil platformlar üzerinde çalışacaksa, lumiayı bilemem ama wp nu bırakmaz

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
W8 / WP bırakmayacağı belli. İlerideki çıkaracakları güncellemeler ve yeni işletim sistemlerini bizim telefonlarımıza göre de uyarlarlarsa çok mutlu edebilirler bizi :D

Üst Alt