Haber Microsoft Lumia 940 Özellikleri Sızdırıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft Lumia 940 Özellikleri Sızdırıldı!
Gün geçmiyor ki Microsoft’tan yeni bir Lumia haberi gelmesin! Şimdi de Lumia 940 iddiaları ortalığı karıştırdı.

Redmond merkezli teknoloji devi Microsoft, son günlerde akıllı telefonları Microsoft Lumia cephesinde oldukça yoğun mesai harcıyor. Bir taraftan Windows Phone işletim sistemini güncelleyerek Microsoft diğer taraftan da Lumia ailesini yenilemeye devam ediyor.

Nokia Cihazlar ve Servisler iş kolunu bünyesine kattıktan sonra üst seviye amiral gemi modeli duyurmaması nedeniyle eleştirilen Microsoft Lumia 940 modeliyle bekleyenlerinin gönlünü alacak gibi görünüyor.

http://www.maxicep.com/resim/lumia-940.jpg

Nokia tedarikçisi bir fabrikadan sızdırıldığı iddia edilen bilgilere göre Lumia 940 adını taşıyacak Cihaz 5-inç 1920×1080 FullHD çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. Cihazın kamerası ise akıllı telefonlarda standartları biraz daha yükseltecek boyutta.

Nokia’nın içerinde çalıştığı yeni nesil kamera modülene sahip Lumia 940 24 MP Pureview kamera ile gelecek. Bu kamera 4K 60fps video kaydı yapabilme yeteneğine sahip olacak.

Qualcomm Snapdragon 805, 2.7 gHz Quad-core chipset’ten güç alacak Lumia 940’ın diğer teknik özellikleri ise 3 GB RAM, 32, 64 ve 128 GB dahili depolama alanı seçenekleri, Corning Gorilla Glass 4 koruyucu cam, 137X71X8.9 mm Boyutlar ve 149 gram ağırlık olarak sıralanırken cihazın metal gövdeye sahip olacağı belirtiliyor.

Microsoft’un, Lumia 535’i duyurmasına bir gün kala ortaya çıkan bu bilgiler bazı spekülasyonlara da sebep oldu. Nokia’nın Cihazlar ve Servisler iş kolunu Microsoft’a satmasına kızan Nokia fanatiği bir çalışanın bu bilgileri sızdırdığı iddia ediliyor.

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43, Esendağlı, BelaMonte ve 10 diğerleri

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Özellikler çok iyi.
Ancak Lumia 940 ismi oraya monte edilmiş gibi duruyor.
Şimdilik habere temkinli yaklaşmakta fayda var.

• Beğen
Tepkiler: emz ve PureFood

furkankaya559758

Üye
Donanımda fazla fark yok.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evet Montaj Gibi Ama Şu Anda Geleceğini Sanmiyorum Anca WP 10 Da Gelir Bu Cihaz

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ahan da beklenen donanım :D fiyatı da 2500₺ olur bunun :dry:
Evet Montaj Gibi Ama Şu Anda Geleceğini Sanmiyorum Anca WP 10 Da Gelir Bu Cihaz
zaten resimde Windows 10 ile geleceği yazıyor ki model numarasının x40 olması da bunun işareti. he 940 yazısı harbi monte duruyor ama önemi yok, bu donanım sızdırıldıysa adı 3540 da olsa olur :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ahan da beklenen donanım :D fiyatı da 2500₺ olur bunun :dry:

zaten resimde Windows 10 ile geleceği yazıyor ki model numarasının x40 olması da bunun işareti. he 940 yazısı harbi monte duruyor ama önemi yok, bu donanım sızdırıldıysa adı 3540 da olsa olur :)
Ha Onu Görmedem Bence Normal Şu Anda 2.2 GHZyi Konuşur Olduk 2.7 Bişey Değil Yaparlar 2.500 Tl Yada 2700 Gibi Bİr Fiyattan Gelir Bence Bakarsın Microsoft Samsung Gibi İndirime Gider Zamanla Bellimi Olur

dücane

dücane

Üye
Bu özellikler ile gelirse süper olur. Ön kamera ve pil hakkinda bilgi var mi acaba?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bu özellikler ile gelirse süper olur. Ön kamera ve pil hakkinda bilgi var mi acaba?
Pil hakkında yok ama yazıya eklemeyi unutmuşum 1080p kayıt yapan 5 MP ön kamera olacağı yazıyor görselde.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve dücane
Basteryus

Basteryus

Üye
iyi bari 2K modası MS'yi teğet geçti sanırım:kıskıs: Yanlız umarım 930'un eksileri olan batarya, micro sd kart desteği falan bu sefer olur.

dakamon

dakamon

Üye
Sd kart yok yine

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
32 64 128 GB dahili depolama alanına bir de Sd kart:blink:

Bu arada Çince bilen birisi şu Lumia 940'ın solundaki yazıyı çevirse iş anlaşılır. Ya da Bing Translator ile tarayarak öğrenebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
5.5 inç olaydı keşke tadından yenmezdi o Zaman

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
32 64 128 GB dahili depolama alanına bir de Sd kart:blink:

Bu arada Çince bilen birisi şu Lumia 940'ın solundaki yazıyı çevirse iş anlaşılır. Ya da Bing Translator ile tarayarak öğrenebiliriz.
Bana 16 Depo + 64 Yetmiyor somuru: Şu Anda 25 GB Mi Ney Film Zaten Bi Tanesi Full HD 10 GB Diğer 80 Taneside Full HD Klip Yada Timelapse somuru: Çektiğim Bi Resim 25 MB Ölimmi Napim Ben :'(

dakamon

dakamon

Üye
32 olsun sd kart olsun bizim olsun. O kadar sd karta yatırım yaptık :D valla 64 gb modeli uygun bir fiyatta gelirse alabilirim. Öyle 2200 civarı gelirse beni aşar. 1800 civarı bana uyar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bana 16 Depo + 64 Yetmiyor somuru: Şu Anda 25 GB Mi Ney Film Zaten Bi Tanesi fu ll HD 10 GB Diğer 80 Taneside fu ll HD Klip Yada Timelapse somuru: Çektiğim Bi Resim 25 MB Ölimmi Napim Ben :'(
Tamam senin ilacın 128 GB ayırıyor bir tane paraları hazırla :ehe

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
emz

emz

Üye
Tamam senin ilacın 128 GB ayırıyor bir tane paraları hazırla :ehe

Abi bana da 8+64 yetmiyor bazı şeyleri siler oldum. Bana da 128+64 yeter :ehe. Hafıza kartına 150₺ bayıldım zamanında onsun olmaz yani :|

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Telefon donanımından çok sistem üzerine çalışmalı Microsoft. Umarım Windows 10 da değişen çok şey olur.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
aradıgım cihaz. şubata kadar çıksada android almasam

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Serhan

Serhan

Üye
Başlığı görünce hopladım resmen. Bakttımki sırf özellikleri var :D
Biraz sabredip telefon almayıp almak lazım cidden bunu. Özellikleri çok çok iyi...

Üst Alt