Microsoft Edge'in yeni özellikleri tanıtıldı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft, Edge tarayıcısının yeni özelliklerini tanıttı. Edge Chromium isimli yeni tarayıcının özelliklerini paylaşılan videoda görebilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Edge Chromium ile sunulan en büyük yenilik Internet Explorer modu oluyor. Bu mod sayesinde bazı eski internet sitelerini Internet Explorer render motoru ile açabilirsiniz.

Edge Chromium ile ayrıca internet sitelerinden fotoğraf ve yazı almak oldukça kolay olacak. Sadece sürükleme hareketi ile fotoğraf ve yazıları sayfanın sağ tarafında açılan bölüme ve daha sonra hızlı bir şekilde Word ve Excel'e aktarabilecek.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Buğra

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt