Chromium tabanlı yeni Microsoft Edge yayınlandı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft, Chromium tabanlı yeni internet tarayıcısını resmi olarak yayınlandı. Microsoft Edge kararlı sürümü resmi olarak indirilebilir oldu. Chromium tabanlı yeni Microsoft Edge'i aşağıdan indirebilirsiniz.

Screenshot_2020-01-15 Download New Microsoft Edge Browser Microsoft.png

 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Microsoft Edge karalı sürümü
İnşallah karalı değil, kararlıdır :hmmm
Chromium tabanlı bir sistemin edge yapısında olmasıda pek kaynak dostu olmayacak gibi, yinede denemeden konuşmamak lazım.
 
NextWorld

NextWorld

Üye
Şu açılış sayfasını sade ve beyaz yapmayı bir öğrenemediler, illa değişeceksin, kullanmıyor insanlar işte...
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt