Microsoft EDGE internet tarayıcısı geçmişi silme ve temizleme


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft tarafından geliştirilen İnternet Explorer yerine hazırlanan EDGE gözatma geçmişi silme işlemi nasıl gerçekleştirilir merak edilirken, Microsoft EDGE geçmişini temizleme ile ilgili bilgileri konumuzdan öğrenebileceksiniz.

Microsoft EDGE'nin arayüzünde bulunan üç noktaya tıklamanız gerekiyor, daha sonra ise açılan menüden en alttaki ayarlar kısmına tıklamanız. Daha sonra karşınıza Gözatma Verileni Temizle ve altında ise Temizlenecek öğeleri seçin diye bir buton çıkıyor.

CTRL – SHİFT – Delete kısayol tuşuna basarak’ta bu seçeneğe giriş yapabilirsiniz.

Gözatma geçmişiniz, formlara girdiğiniz bilgiler, parolalar ve ziyaret ettiğiniz siteler gibi Microsoft Edge’in hatırladığı ve siz web’e göz attıkça kişisel bilgisayarınızda sakladığı bilgilerdir. Gözatma geçmişinizi görüntülemek için
 
  • Beğen
Tepkiler: H0lligan
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt