Metin2 Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

akrepberkan

Üye
Ben de biliyom güzel oyun eğlenceli ama ekran kalitesi biraz düşük bu arada asenada 46 lwl çar uşak içi satılır soyuk dur çar ama iyi :ehe

teamsys

Üye
maro

--------------- Ekleme ---------------

metin

f-16

f-16

Üye
he biliyom hemen ban yedim xD

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
Oynamayın artık oynancak halde değil oyun
Hileler çoğaldı Banlar arttı Soyulmalar başladı Oynamayın bence bnde zamanında oynuyodum artık değeri yok hiç zevki kalmadı oyunun oynarsanız sadece zaman kaybedersiniz

metin2 ciçocuk

Üye
dikkat ben 94lwl lim hileyle oynayanı bannet

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
Eminim 94 sün Sende Emin oL :D

kyetisener

Üye
[sıze=1]sshgtrkjtktsgelıe[/sıze]

35raptor35

Üye
bence cok gusel oyunn anatoliada oynuorum 44lwl 69esra69 bazilari taniyabilir ama metin2fun oynuyorum acilmiyor metin2 fun da 72 lwl im cok spr oyun adımda 69esra69 super oyunn :sarıl::oke::d::yuru:bigstar::evet::op:

gunay45

gunay45

Üye
:nono:hımm?

--------------- Ekleme ---------------

:nono:hımmm:nono:

sado2727

Üye
offfffffffffffffff

onlybqtu

onlybqtu

Üye
atın hepınız bence çok ığrenç bı oyun

aykut4131503

Üye
Çok ZevKLİ Bİ Oyun:)MvP22 ban şansızlık değildir.bi hatan olmasa ban yemssin.Şansla alaksı yoq.Görüntü kaliteside mt2 we oyun içi aktivitileri yönünden çok GzL bir oyun.Herkese tavsiye ederim:))

McReiS

McReiS

Üye
hem vakit geçiriyorsun hemde para kazanıyorsun ama +60 çarlardan :)

egeata123

Üye
zaman öldürmek için 1e1 bir oyundur :D bi otur saatlerce kalkamazsın :D night e rakip olmaya aday 8milyon oyuncuya ulaştı

tesp

Üye
vchgxtgjghjxhj

aloa

Üye
manyak bid oyundur

onlybqtu

onlybqtu

Üye
kardeş demedi deme güzel oyun fakat bağımlılık yapıyo onun yerine Silkroad(SRO), World Of Warcraft(WOW) gibi yüksek kaliteli oyunlar oynamanı tavsiye edrim:nono::nono:

cani633

cani633

Üye
Duymayan var mı, diye sorman gerekirdi... Adamlar Metin2'de 6 tane skille oynuyo yaa... Bir de M ve EP'ye para verilir mi??? Onlara para vereceklerine gitsinler World of Warcraft'a yatırsınlar paralarını!.. :nono: :ah

.BlueTR

.BlueTR

Üye
hiç başlama bile bağımlılık yapar!!

GALATASARAY5

GALATASARAY5

Üye
Ben m2-tr oynuyorum çok çabuk lwl atlıo çar satılır

Üst Alt