Mesut Yarla Tuhaf şeylerde Kavga[fuat,boys Anılar]

Sponsorlu Bağlantılar

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
o hakketti dediğin türk rapinin divası biraz araştırmacı olun.

D3N1Z

D3N1Z

Üye
hayda ne zaman aslında bır ara da bakmıstım o sırada fuat'ı görmedim yoksa izlerdim bunu acaba bir yerde bulmazmıyız yani uzunu nu cidden hiç bir magazin programı neden göstermedi yahuu

1 de korkmus ya fuat yakıstıramadım

mAd_girL

mAd_girL

Üye
şimdi izledim bende fuat ın üstüne acaip gitmişler o da zaten iyi cevap vermiş fuat dogru sölemiş göçebe bi kültür tabe onlarda kültürsüzler öylle bişi yok demiş tabi fuatı kıskanmışlardır hakkaten soytarılar

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Evt bende daha yeni izledim bence boys mudur ne onlar kesınlıkle haksız lar göçebe bir toplumdan gelıyoruz bunu da herkez biliyor orta asyadan buraya ışınlanmadık göç'tük neyse ama fuat korkmus diğer vokali delikanlıymş ahh ahh sagopa orda oslaydı iyi dalardı da ceza yı bılmem ondan suphelıyım

muraoyak

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

cllgr

cllgr

Üye
star haberlerde gösterdi biraz fazla kavga olmamış zaten.horoz dövüşü gibi bişeydi hemende ayırdılar öyle sıkı bir döğüş olmamış.

__Midas__

__Midas__

Üye
fuat ta hafif yusuf yusuf olmuş...

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
fuat'ta böyle o gün bi acayiplik vardı dişini baştan göstermedi

ozzzy

ozzzy

Üye
walla fuatın yanındaki herif hemen daldı fuat geri kaçtı

Clausius Clapeyron

Üye
Zaga ya çıkmıştı en son orada rep söylemişti. Ama Yakalayamaz ki müthiş uymuş ha devamına

__Midas__

__Midas__

Üye
<div class='quotetop'>(ozzzy &#064; Dec 19 2005, 12&#58;24 AM) [post=230690]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
walla fuatın yanındaki herif hemen daldı fuat geri kaçtı
[/b][/quote]
baba daldıda noldu diğeri geldi bi koydu öbürü dekorla berabar yeri öptü,fuat zaten şoke ...

seckinkoybasi

Üye
bende zap yapıyodum. fuatı gördüm. yanındaki şapkalı elemanı tanımaya çalışırken birden fuat a saldırdılar. hemen yayını kestiler. hayvanlar falan vs koydular araya. şaşırdım. starın akşam haberlerinde gösterdiler. dediğiniz gibi haftaya gösterir tv makinasında.