SMS Messenger 1.3.030 (1885066-38)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Messenger 1.3.030 (1885066-38)

Android cihazlar için android L tasarımlı Google mesajlaşma uygulanmasıdır.
Rootlu ve rootsuz cihazda çalışır.

Yükleme talimatı:
Normal apk olarak yükleyebilirsiniz,
yada root explorer ile system/app içine atıp izinlerini rw-r-r olarak düzenleyin.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Dark-Evil

aycan54

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

yolcu02

Üye
Bildirim sayısı görünüyormu

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
Teşekkürler :)
bence en iyi messenger uygulaması budur , mutlaka yükleyin , arayüz çok güzel :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Ben Stock Mesaj Uygulamasını Silince Mesajlar Gelmiyor Siz Nasıl Yaptınız

Uygulamayi ac ve varsayilan olarak sec diyecem ama zaten stock msj silince otomatik burdan gelmesi gerekir mesajlar.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Sürekli güncelleme geliyor ne değişiyor anlamadım her şey aynı.

halittosun

Üye
Uygulamayi ac ve varsayilan olarak sec diyecem ama zaten stock msj silince otomatik burdan gelmesi gerekir mesajlar.

Şimdi Kardeş Şöyle Bir Sorun Var Ben Android 4.1.2 Kullanıyorum Ve Messenger de Varsayılan Olarak Ayarla Seçeneği Maalesef Yok Bende Senin Dediğin Gibi Stock Olanı Silersem Bu Otomatik Olarak Varsayılan Olur Diye Düşündüm Ama Stok Olanı Silince Mesajlar Gelmemeye Başladı.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi Kardeş Şöyle Bir Sorun Var Ben Android 4.1.2 Kullanıyorum Ve Messenger de Varsayılan Olarak Ayarla Seçeneği Maalesef Yok Bende Senin Dediğin Gibi Stock Olanı Silersem Bu Otomatik Olarak Varsayılan Olur Diye Düşündüm Ama Stok Olanı Silince Mesajlar Gelmemeye Başladı.

Marketten herhangi bir msj uygulamasi yukleyip bak bakalim ayni sorun varmi?

Bu arada sadece msj uygulamasinimi sildin yoksa bütün mesaj icerikli dosyalarinimi sildin.
Hepsini sildiysen mesaj alımı olmayabilir.

Marketten herhangi bir msj uygulamasi yukleyip bak bakalim ayni sorun varmi?

Bu arada sadece msj uygulamasinimi sildin yoksa bütün mesaj icerikli dosyalarinimi sildin.
Hepsini sildiysen mesaj alımı olmayabilir.

SHS

SHS

Üye
Güzelmiş, mesajda sıkıntı olmuyor di mi

barannn79

barannn79

Üye
Bu uygulamada iletim raporu yok, qksms uygulamasi var iletim raporuuda veriyor ve tasarımı daha iyi

Nexus 5 cihazımdan Maxicep Mobil kullanılarak gönderildi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulamada iletim raporu yok, qksms uygulamasi var iletim raporuuda veriyor ve tasarımı daha iyi

Nexus 5 cihazımdan Maxicep Mobil kullanılarak gönderildi
dedigin uygulamayi yukleyip baktim bence google mesenger daha iyi, iletim raporu olmasada olur gayet kullanisli ve guzel bir arayuzu var kisi resimleride görünüyor.

Üst Alt