MessageMe

 • 11 Mart 2013
 • 3573 Okunma
 • 17 Cevap

 1. Bu uygulama yeni çıktı android ve ios telefonlara bize yine gelmeyecek mi acaba ne yapabiliriz gelmesi için. Bu arada konu yanlış yerde olabilir kusura bakmayın
   


  Yazan: xas123
 2. bu uygulamayı birisi yazabilir mi acaba?
   
 3. Zannetmiyorum. Bu gelmeyecek demek değil ama gelmesi zor.
   
 4. Eğer bu uygulama yapımcısı whatsapp kadar başarılı olmak istiyorsa bu uygulamayı blackberrye bile yazmak zorunda kalır. Hem su an windowsphoneda bile yok. Genelde uygulamaların çoğu ilk olarak ios'a sonra androide çıkıyor. En son ise bizim sistemler hatırlanıyor. Fakat baştada dediğim gibi, uygulama başarı yakalamak istiyorsa, YAPACAKTIR. :)
   
 5. Whatsapp'ın başarısının en büyük sebebi S40, Bada, Symbian, Blackberry gibi tüm uygulamalara çıkması ve bunlara devamlı güncelleme desteği vermesi ile komple bir uygulama olması. Bu arkadaşlar da eğer Whatsapp'ın üzerine oynuyorlarsa çıkartırlar yakında. Ama ben whatsapp'tan bir fazlasını göremedim :)
   
 6. whatsapp dan fazlası tel numaranı vermek zorunda kalmıyorsun..
   
 7. whatsapp ı hiçbir uygulama geçemez bence
   
 8. whatsapp da pil düşmanı :)
   
 9. Aynen, beklemekyen baska şansımız yok
   
 10. çıksa da bunu kullanmaya başlasam malum whatsapp ın süresi bitiyor bu ay...
   
 11. Evet ve sim üzerinden değil de pin üzerinden olduğu için tabletlerde de kullanılma olasılığı var. Bu arada bu uygulamanın şarjı konusunda da çok parlak yorumlar görmedim ben android kullanıcısı arkadaşlarımdan. Bilmiyorum ben yine de whatsapp'dan zor vazgeçerim.
   
 12. Sen messageme kullanırsın ama cenazene whatsapp gelir.
   
  nokia 808 bunu beğendi.
 13. :zuhaha:
   
 14. ben de bu Messageme ile ilgili bir başlık arıyodum bu bölümde gördüm yazayım dedim. Whatsapp paralı olcak muhabbetleri döndüğünden herkes bu messageme'ye geçiş yapcak sanırım umarım kısa zamanda bize de gelir başarı isteniosa Java dahil tüm sistemlere gelmesi şart bunun yoksa Whatsapp ile başa çıkamazlar. Ha bi de bu uygulamanın tatlığı ise resim çizip gönderebiliosn değişik bir özellik
   
 15. whatsapp paralı bile olsa böyle bir uygulamadan daha avantajlıdır. neredeyse piyasadaki tüm telefonları destekliyor ve alacağı ücret yalnızca 0.99 dolar. o da alacaksa yani. benim sürem doluyordu normalde ama otomatik uzamış. önemli değil süresi bitse de bu parayı verir yine yeniletirim. insanlar 1 doları 1 milyon dolar sanıp messageme diye bir uygulamaya kayıyorlarsa yazık yani.
   
 16. Whattsapp uzun süredir piyasada. Gerek açıkları kapamış olsun gerek sistemlerde oturmuş olsun bütün +ları toplamış.

  MessageMe ise yeni bir uygulama açıkları var evet. Şuan android ve ios da var. Kullanımı whattsapp kadar olmasada rahat. Pin olayı güzel olmuş. Facebookta twitterda skypeda herkes telefon numarasını veremez ama pinini verir. Aynı blackberry gibi.

  Ancak destek ve geliştirme lazım. Whattsap ın bu uygulamadan sonra ücretli olacağını sanmıyorum ve daha yeni. İndirdim ancak 3-4 arkadaşımdan fazlasında yok. Gerekte yok ama destek vermek lazım.
   
 17. Bu uygulama symbian 3 için gelir mi sizce. eğer gelmezse bu uygulama yüzünden bile telefonu değiştirebilirim.
   
 18. artk gelsin
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/01/2019 - 02:19