MessageMe

Sponsorlu Bağlantılar

xas123

Üye
    Konu Sahibi
MessageMe
Bu uygulama yeni çıktı android ve ios telefonlara bize yine gelmeyecek mi acaba ne yapabiliriz gelmesi için. Bu arada konu yanlış yerde olabilir kusura bakmayın

aliosman166

aliosman166

Üye
bu uygulamayı birisi yazabilir mi acaba?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Zannetmiyorum. Bu gelmeyecek demek değil ama gelmesi zor.

furkitare

furkitare

Üye
Eğer bu uygulama yapımcısı whatsapp kadar başarılı olmak istiyorsa bu uygulamayı blackberrye bile yazmak zorunda kalır. Hem su an windowsphoneda bile yok. Genelde uygulamaların çoğu ilk olarak ios'a sonra androide çıkıyor. En son ise bizim sistemler hatırlanıyor. Fakat baştada dediğim gibi, uygulama başarı yakalamak istiyorsa, YAPACAKTIR. :)

cugurel

Üye
Whatsapp'ın başarısının en büyük sebebi S40, Bada, Symbian, Blackberry gibi tüm uygulamalara çıkması ve bunlara devamlı güncelleme desteği vermesi ile komple bir uygulama olması. Bu arkadaşlar da eğer Whatsapp'ın üzerine oynuyorlarsa çıkartırlar yakında. Ama ben whatsapp'tan bir fazlasını göremedim :)

aliosman166

aliosman166

Üye
Whatsapp'ın başarısının en büyük sebebi S40, Bada, Symbian, Blackberry gibi tüm uygulamalara çıkması ve bunlara devamlı güncelleme desteği vermesi ile komple bir uygulama olması. Bu arkadaşlar da eğer Whatsapp'ın üzerine oynuyorlarsa çıkartırlar yakında. Ama ben whatsapp'tan bir fazlasını göremedim :)
whatsapp dan fazlası tel numaranı vermek zorunda kalmıyorsun..

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
whatsapp ı hiçbir uygulama geçemez bence

emre.koc

emre.koc

Üye
whatsapp da pil düşmanı :)

arslanla

arslanla

Üye
çıksa da bunu kullanmaya başlasam malum whatsapp ın süresi bitiyor bu ay...

cugurel

Üye
whatsapp dan fazlası tel numaranı vermek zorunda kalmıyorsun..
Evet ve sim üzerinden değil de pin üzerinden olduğu için tabletlerde de kullanılma olasılığı var. Bu arada bu uygulamanın şarjı konusunda da çok parlak yorumlar görmedim ben android kullanıcısı arkadaşlarımdan. Bilmiyorum ben yine de whatsapp'dan zor vazgeçerim.

furkitare

furkitare

Üye
Sen messageme kullanırsın ama cenazene whatsapp gelir.

• Beğen
Tepkiler: nokia 808
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
ben de bu Messageme ile ilgili bir başlık arıyodum bu bölümde gördüm yazayım dedim. Whatsapp paralı olcak muhabbetleri döndüğünden herkes bu messageme'ye geçiş yapcak sanırım umarım kısa zamanda bize de gelir başarı isteniosa Java dahil tüm sistemlere gelmesi şart bunun yoksa Whatsapp ile başa çıkamazlar. Ha bi de bu uygulamanın tatlığı ise resim çizip gönderebiliosn değişik bir özellik

muratgn

Üye
whatsapp paralı bile olsa böyle bir uygulamadan daha avantajlıdır. neredeyse piyasadaki tüm telefonları destekliyor ve alacağı ücret yalnızca 0.99 dolar. o da alacaksa yani. benim sürem doluyordu normalde ama otomatik uzamış. önemli değil süresi bitse de bu parayı verir yine yeniletirim. insanlar 1 doları 1 milyon dolar sanıp messageme diye bir uygulamaya kayıyorlarsa yazık yani.

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Whattsapp uzun süredir piyasada. Gerek açıkları kapamış olsun gerek sistemlerde oturmuş olsun bütün +ları toplamış.

MessageMe ise yeni bir uygulama açıkları var evet. Şuan android ve ios da var. Kullanımı whattsapp kadar olmasada rahat. Pin olayı güzel olmuş. Facebookta twitterda skypeda herkes telefon numarasını veremez ama pinini verir. Aynı blackberry gibi.

Ancak destek ve geliştirme lazım. Whattsap ın bu uygulamadan sonra ücretli olacağını sanmıyorum ve daha yeni. İndirdim ancak 3-4 arkadaşımdan fazlasında yok. Gerekte yok ama destek vermek lazım.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Bu uygulama symbian 3 için gelir mi sizce. eğer gelmezse bu uygulama yüzünden bile telefonu değiştirebilirim.

Gkhnn97

Üye
artk gelsin