MessageMe Yakında Bizlerle

 • 15 Mart 2013
 • 1877 Okunma
 • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. [h=2]Ücretsiz mesajlaşma uygulaması MessageMe hızla yaygınlaşıyor.

  Android ve iPhone için yayınlanan MessageMe uygulaması en popüler uygulamalar arasına girmeyi başardı. İnternet bağlantısı üzerinden ücretsiz iletişim sağlayan uygulamalara ilgi artıkça mobil uygulama geliştiricileri yeni uygulamalar ile karşımıza çıkmaya devam ediyorlar.
  BlackBerry'in sadece kendi platformu için geliştirdiği BBM (BlackBerry Messenger), yine Apple'ın kendi cihazları arasında iletişim kurmasını sağlayan iMessage dışında farklı platformlar arasında iletişime olanak sunan uygulamalar SMS'in tahtını sallamaya başladı. Bu uygulamalar arasında en popüler olanı ise WhatsApp. iPhone, Android ve Windows Phone cihazlarda kullanılabilen WhatsApp BlackBerry 10 için dün itibariyle yayınlandı. WhatsApp şimdiye kadar rakipsiz görünüyordu ancak 7 Mart tarihinde yayınlanan MessageMe uygulaması dengeleri her an değiştirebilir.
  Kullanıcılara mesaj göndermek dışında YouToube videolarını, iTunes şarkılarını, ses kayıtlarını paylaşma, çizim yaparak karşı tarafa gönderme, PIN kodu ile kişi ekleme gibi yeni özellikler sunan MessageMe, birkaç gündeAppStore'de en çok indirilenler listesinde en üst sıraya yerleşti. Android için de yayınlanan MessageMe, Google Play'de de en üst sıralara çıkmayı başardı. MessagMe, BlackBerry ve Windows Phone platformları için henüz yayınlanmadı ancak önümüzdeki günlerde bu iki platform için de uygulamanın hazır olması bekleniyor.


  Alıntıdır. Akıllı telefonlarda MessageMe rüzgarı esiyor - Haberler - Mobil |
  [/h]
   


  Yazan: arkone
  n000k ve musicianfaruk bunu beğendi.
 2. teşekkürler
   
 3. Güzel haber. umarım sağlam yaparlar bizim için de.
   
 4. Gelsin bakalım.
   
 5. Umarim wp7 icinde cikar
   
 6. Abi haber budur ya ! Süper haber süper
   
 7. Adam sevindi :D ne kadar bekleriz kim bilir
   
 8. O değilde bir kaç özelliklerini kısarlarsa bi anlamı kalmaz
   
 9. Bence öyle birşey olmaz
   
 10. Umarım olmaz ama bir kaç uygulamada böyle şey olmuştu
   
 11. bekliyorummm
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 20:36