Mesajların gönderim saatini görderdiğim saatten bir saat geri olarak gösteriyor.nasıl hallederim?

Sponsorlu Bağlantılar

hellboy_mehmt

Üye
    Konu Sahibi
Mesajların gönderim saatini görderdiğim saatten bir saat geri olarak gösteriyor.nasıl hallederim?
gelen mesajlarda öyle, bazen tam gösteriyor, 3 mesaj sonra 1 saat erken gösteriyor

cowboy09

Üye
kardeş saat ayarlarından GMT yi +2 Yaz saatini +0 yap düzelir

hellboy_mehmt

Üye
    Konu Sahibi
öyle zaten kardeş :S:S

--------------- Ekleme ---------------

+++++++++++++++++++++++

perfectboy06

Üye
arkadaşım sorununu çözdünmü acaba bende 1 haftadır bu sorunu çözmeye çalışıyorum tıpa tıp aynısı bendede var 3 mesaj normal saatte geliyor görünüyor sonra bitane geliyor 1 saat geri gözüküyor gelen kutusu birbirine giriyor:S

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
arkadaşlar oto zaman yenilemeyi açıp deneyin birde isterseniz....

perfectboy06

Üye
farketmiyor oto yenilemeyi açmak filan eğer sorun mesajların hepsi 1 saat geri gelse tamam çözümü var ama 3 tanesi normal 1 tanesi 1 saat geri geliyor..

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
valla 5800 kullanıcısıyım bendede var aynı sorun nasl çözecez bilmiyorum dünya saatini ayarladım türkiye istanbul olarak ama sonuç alırsam buraya yazarım.başkada bi çözüm yolu varmıdırki acaba???*:hmmm

****GhOsT****

Üye
Son zamanlarda bendede olmaya başladı.N97 kullanıyorum 1 senedir sıkıntı yoktu ama dediğim gibi bu son zamanlarda bazen normal geliyo bazen kafasına göre 1 saat önce gelmiş diyo 10 msj alta gidiyo çözemedim sorunu bi türlü :S

oz7

oz7

Üye
arkadaşlar bendede n97 var yazılım yükledim olmadı müşteri hizmetlerini aradım yine olmadı ne hattan nede telefondan kaynaklanıyo onlara göre peki bu sorun nerden kaynaklanıyo yaaaa

Deejnas

Deejnas

Üye
Ayni sorun bendede var ne yaptiysam olmadi 3-4 tane cfw denedim gene düzelmedi saat ayarlarini kurcaladim gene olmadi buyuk ihtimal sorun avea kaynakli 5800 kullaniyorum 1 yildir ilk defa böyle bişiyle karşilaştim..

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaslar hattimi 6120c ye taktim ayni sorun ordada var yani flash atmakla veya hard format atmakla alakasi yok olayin sebekeden kaynaklaniyor elinde olan varsa 1100 gibi telefonlara taksin hattini gene ayni sorun oluyor

Şehriyar

Şehriyar

Üye
ben c6 fw kullanırken vardı bu sorun şimdi tsunami kullanıyorum bi sorunum yok..

Dtn

Üye
Geçen bana da iki mesaj yanlış saatte geldi,çok üstünde durmadım zaten normalde olmuyor ama muhtemelen avea`yla alakalıdır,gelen telin de gönderilen telin de saati düzgün olduktan sonra yapacak birşey kalmıyor çünkü.

soner5435

soner5435

Üye
arkadaşlar benim 5800 dada bu sorun var nasıl halledecez bi sonuç bulabilen varmı ?

ali.oren

ali.oren

Üye
arkadaslar o kadar ugrasmayin, saat ayarini +3 yapin tamamdir

oz7

oz7

Üye
gmt ayarlarıyla alakası yok istersen +40 yap gelen msjların hepsi deil 3-4 msj zaten normal gelio aradakilerde problem var...

godfrey02

Üye
Arkadaşlar sorun fw ile alakalı olduğuna eminim. C6 fw olduğunda sorun oluşuyo, ama orjinal fw'ye dönünce sorun ortadan kalkıyo. C6 Fw ile uğraşanlar bakabilirlerse belki düzeltilebilir ?

SilentOne

SilentOne

Üye
çok ilginç hatalar bunlar yha :D

oz7

oz7

Üye
galiba godfrey02 arkadaşın dediği gibi bi sorun çünkü müşteri hizmetleriyle hertürlü sorun çözümlerini denedik sonuç hala aynı büyük ihtimalle sorun fw ile alakalı artık yeni sürümün çıkmasını beklicez oda çıkarsa...

Üst Alt