mesajlar ve arama kaydını goremıyorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yalnizkalp21

Üye
    Konu Sahibi
mesajlar ve arama kaydını goremıyorun
arkadaslar merhaba dun aksam ne olduyda hic birsey yapmamama ragmen birden bire gorusmeler kısmını actigımda gorusme yok ibaresiyle karsılasıyorum bi cevapsız arama gelse yine oyle arama kaydı yok diyor ama bi kisiyle im actigimda o kısıyle olan butun gorudme gecmisimi gorebiliyorum basına boyle durum gelen varmı cozum onerisi olan? yoksa format atcam

mrcrazylaz

mrcrazylaz

Üye
kardeşim sana ben yardımcı olmaya çalışayım aynı problemlerle bende karşılaştım. X-Terminalde cd /home/user/.rtcom-eventlogger komutlarını gir ister klasörü yedeklemek için
mkdir yedek
cp *.* yedek yazıp yedeklersin ve klasör içeriğini temizlersin
istersen direk girip
rm *.* ve rmdir * komutlarını girerek içeriği silersin bu işlemleri yaptıktan sonra telefona restart at ki düzelsin ben sorunumu böyle çözdüm umarım işe yarar

yalnizkalp21

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardesim cok sagol yabanci forumlardada biraz arastirmistim aynen dedigin gibi o komutlar4 denedim ama olmadi onceden almis oldugum bi yedek vardi onu geri yukledim sorun duzeldi ama bu sefer 6 ay geriye gitmis oldu gorusmeler geri yukemeden once bi yedek daha almisti son halinin tekrar4geri yukledim onu ama yine ayni oldu bende eski backupu bi daha yukledim tekrar simdi iyi en azindan format tan kurtardi beni

mrcrazylaz

mrcrazylaz

Üye
Hocam verilen komutları girince bi problem çıkmaması lazım normalde ama senin bulduğun çözümde güzel bi kötü yanı herşeyi eskiye döndürmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...