Mesaj Silinmesi İle Alakalı

• 4 Ekim 2012
  • 826 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mesaj Silindiği Zaman Kimin, Amacı, Zaman Ve Tarih Unsurları İle Mesaj Olarak Gelmesini İstiyorum, Bu Mesaj İster Mail İle İster PM İle Ama Gelsin Yeterki..
    Kimin Hangi Haklı Veya Haksız Amacı İle Sildiğini En Azından Görmüş Oluruz..

Yazan: Mesut Aktaş
  2. Mesaj silindiginde zaten pm gonderen bir sistemimiz var ayrica mesaj silinirken de sebep belirtiliyor. Sadece toplu mesaj silinmesi sirasinda pm gitmez.

3. ALLAH ALLAH benim o kadar mesajım silindi ama hiç pm gelmedi(tek silindiği halde), benim bildiğim konu silince geliyor. Ayrıca toplu silince de gelsin sanırım zor birşey değil.

4. Mesajlar silinince pm gelmiyor . Bende.gelsin istiyorum :)

5. Mesaj silinince pm gelmiyor ama çokta gerekli değil zaten. Sonra tartışma filan uzar gider.

6. Sizin Sanırım Nedensiz Ve Gözükmeyen Birşekilde Mesajınız Silinmedi.. Benim Silindi Ve Admin Dahi Bir Yanıt Gelmedi..

7. sayın mesut aktaş şikayette bulunmuşsunuz ve cevap almışsınız. Şikayet takibinde reşwan ilgileneceğini belirtmiş.

8. Benim Şikayetim Den Ayrı Olarak Bu Bir Öneri.

9. Mesajlar incelendi, belirttiğiniz metne benzer silinen yada taşınan mesajınız bulunamadı bu sorunu sadece sistem hatası olarak algılayabiliriz.
    Öneriniz içinde olumlu olumsuz konuya açıklama yapılacaktır, Ozan yada Erdem bey tarafından.

10. Hangi konudan mesajınızın silindiğini gösterebiliyorsanız size net bir cevap verebiliriz.

11. Benim Sonurum Kalmadı Reşwan Gerekli Cevabı Verdi :)

12. Aksine bir çok mesajım silindi.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 08:08