Mesaj Silinmesi İle Alakalı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Mesaj Silinmesi İle Alakalı
Mesaj Silindiği Zaman Kimin, Amacı, Zaman Ve Tarih Unsurları İle Mesaj Olarak Gelmesini İstiyorum, Bu Mesaj İster Mail İle İster PM İle Ama Gelsin Yeterki..
Kimin Hangi Haklı Veya Haksız Amacı İle Sildiğini En Azından Görmüş Oluruz..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Mesaj silindiginde zaten pm gonderen bir sistemimiz var ayrica mesaj silinirken de sebep belirtiliyor. Sadece toplu mesaj silinmesi sirasinda pm gitmez.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Mesaj silindiginde zaten pm gonderen bir sistemimiz var ayrica mesaj silinirken de sebep belirtiliyor. Sadece toplu mesaj silinmesi sirasinda pm gitmez.

ALLAH ALLAH benim o kadar mesajım silindi ama hiç pm gelmedi(tek silindiği halde), benim bildiğim konu silince geliyor. Ayrıca toplu silince de gelsin sanırım zor birşey değil.

cukuleaks

Üye
Mesajlar silinince pm gelmiyor . Bende.gelsin istiyorum :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Mesaj silinince pm gelmiyor ama çokta gerekli değil zaten. Sonra tartışma filan uzar gider.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Mesaj silinince pm gelmiyor ama çokta gerekli değil zaten. Sonra tartışma filan uzar gider.

Sizin Sanırım Nedensiz Ve Gözükmeyen Birşekilde Mesajınız Silinmedi.. Benim Silindi Ve Admin Dahi Bir Yanıt Gelmedi..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
sayın mesut aktaş şikayette bulunmuşsunuz ve cevap almışsınız. Şikayet takibinde reşwan ilgileneceğini belirtmiş.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Mesajlar incelendi, belirttiğiniz metne benzer silinen yada taşınan mesajınız bulunamadı bu sorunu sadece sistem hatası olarak algılayabiliriz.
Öneriniz içinde olumlu olumsuz konuya açıklama yapılacaktır, Ozan yada Erdem bey tarafından.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Hangi konudan mesajınızın silindiğini gösterebiliyorsanız size net bir cevap verebiliriz.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt