Mesaj gönderme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj gönderme sorunu
Mesaj atıyorum iletilmiyor. Yeniden gönderme zamanı diye uyarı veriyor. Kendim elle Yeniden gönder diyorum tekrar uyarı veriyor. 3. Defa da gönderiyor. Bazen göndermiyor telefonu Yeniden başlatmam gerekiyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim ? Cfw yükledim onunla ilgili olabilir mi ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeş microsoft apps yüklü mü? Yüklü ise geçmiş olsun tek çare hard ya da onun olmadığı bir cfw

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
microsoft apps yüklü değildi daha demin flash attım ondan sonra oldu bu sorun. Office mobil vardı, microsoft Office mobil, onu da kaldırdım ben.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Microsoft apps, mobil falan illet bişey kendin elle telefondan kaldırsanda bazı dosyaları silinmiyo bunların olmadığı bi cfw bulmalısın ya da kendin uda app cleaner la silmelisin forumda bu programın kullanışı falan var

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Bu Cfw'de microsoft apps yoktu ki

- - - Eklendi - - -

Sadece office mobil vardı

sLeepLe

sLeepLe

Üye
valla bilemiycem o zaman belki office mobilde yapmış olabilir başka cfw bulup dene istersen bi belki başka bi mod uygulama falan yapıyodur başka cfw de yapmaz

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
hangi cfw kullanıyosun kardeş

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Mad eagle'ın Cfw'sini kullanıyorum.

- - - Eklendi - - -

hangi cfw kullanıyosun kardeş

Kullandığım Cfw
maxicep.com/s-3-cfw-modifiye-fw-bolumu/c6-01-belle-refresh-modifiyeli-cfw-111-040-1511-mad-eagle-guncellendi-27-09-2012-a-692987.html

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu yardımcı olacak olan telefonu parçalayacam ya 3. flaşı attım yine düzelmedi. Başka Cfw yükledim yine aynı sorun devam etti. Hafıza kartını takamdan denedim mesaj göndermeyi yine sorun deevam etti. Bunun bi çözümü yok mu? Lütfen yardım edin :(

asigsasi

asigsasi

Üye
birde orjinal fw yükle dene

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
asigsasi

asigsasi

Üye
inşallah olur

Metin MF

Metin MF

Üye
evet bildiğim kadarıyla

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Bi daha cfw yüklerseeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm.........

Herkese taşekkürler sanki çözüldü gibi yani inşallah çözülmüştür.
Orijinal fw yükledim bunda da office mobile lync broadcast ve onenote yüklü bunalrı kaldırmalı mıyım?

Metin MF

Metin MF

Üye
kullanmıyorsan kaldır abi hiç değilse yer açılır hafızada.

asigsasi

asigsasi

Üye
genellikle depo hafızasını kullandığımız için pek sorun teşkil etmez bence dursun yine de sen bilirsin

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
mesajlarda sorun yoksa kalsın hem yazılıma gömülü nasıl kaldırmayı düşünüyorsunuz

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5442734' Alıntı:
mesajlarda sorun yoksa kalsın hem yazılıma gömülü nasıl kaldırmayı düşünüyorsunuz

Engin Abi microsoft apps diye bişey var onu kaldıramadım ama office mobile, lync, broadcast, onenote'u kaldırdım. Mesaj sorunu kalmadı gibi. Sorun çözüldü lütfen konu :locked:

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
sms guncellemesiyle duzeldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt