mesaj baloncukları whatsapp da olur mu?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Arkadaşlar whatsapp da mesaj baloncuklarını değiştirebilir miyiz? Var mı bunu yapabilecek biri?
 
    Konu Sahibi
Ben baloncukların nerede olduğunu biliyorum png ile uğraşan biri var mı bizimkilerden bilmiyorum ama iyi bilen birisi yapabilir bence
 
Kayahan14

Kayahan14

Üye
nerde peki
 
    Konu Sahibi
c/resource/apps içindeki whatsapp lardan biriydi yanlış hatırlamıyorsam. aten bakarsanız 10 tane falan mif var whatsapp ile ilgili.
 
achambo

achambo

Üye
ben baktım bulamadım
 
    Konu Sahibi
Ordaki mifleri mi bulamadın yoksa mesaj baloncuğunu mu?
 
achambo

achambo

Üye
mesaj baloncuğunu
 
    Konu Sahibi
Onlardan biri diye biliyorum denk geldim bikaç kere ama düzenlemeyi bilmediğimden beceremedim. Araştırıp bulurum tekrar inş.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt