Merhaba Youtube! (Destek Olursanız Çok Sevinirim)

Sponsorlu Bağlantılar

murathankucuker

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Youtube! (Destek Olursanız Çok Sevinirim)
Merhaba değerli maxicep üyeleri. Benim adım Murathan. Öncelikle kısa ve net bir şekilde şunu belirtmek isterim ki uzun zamandan beri aklımda olan ama bir türlü yeterli bilgiye sahip olamadığımdan dolayı açamadığım 'youtube' kanalımdı. Fakat yaklaşık 5 gün önce kanalımı hayırlısıyla açtım ve yüksek tempo, güzel içerik ve istikrarlı video paylaşımlarıyla devam ediyorum. Konseptim bilgi üzerine dayanmaktadır ve her hafta 2 video paylaşmaktayım. 3 Günde 2 video atmama rağmen izlenmelerimde güzel bir artış söz konusu. Aşağıda bıraktığım link'ten kanalıma ulaşabilir, beni destekleyerek kanalıma abone olup videolarımı beğenebilirsiniz. Bu yazıyı okuyan herkese tek tek teşekkür ederim. İyi forumlar, iyi eğlenceler.

Kanalıma abone olup aynı zamanda paylaştığım videoları beğenirseniz çok sevinirim. Beni desteklemeyi unutmayın. Teşekkürler.

KANALIM:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Symbianist, ByEmre221, Silinen Üye 2619136 ve 1 kişi daha

ByEmre221

ByEmre221

Üye
yorumlara baktım da udemy den gelenler olmuş eğitim seti mi aldın :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

murathankucuker

Üye
    Konu Sahibi
yorumlara baktım da udemy den gelenler olmuş eğitim seti mi aldın :)

Evet, Ruhi Çenet bir eğitim seti paylaştı. Çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle youtube özgün içerik yapacak arkadaşlara tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136 ve ByEmre221

murathankucuker

Üye
    Konu Sahibi
İlgi çekici ve bilgilendirici içerikler üretmeye devam ediyorum! Bana destek olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136
Symbianist

Symbianist

Üye
Ben de kanal açtım ama yerlerde sürünüyor. Pek abone olan da yok. Ben senin kanala abone olayım kardeşim destek vereyim. Ben böyle giderse bırakırım youtube paylaşımını. Izlenme süresine bakarsan 700 dakika izlenme sayısı 800 civarı.

Millet işini görüp çıkıyor maalesef abone olan yok.

Hadi milleti geçtim. Maxicepçi arkadaşlar izliyor, adam emek vermis bir abone olalım diyen yok :D
Bu yüzden bugün video çekmeye üşendim. Havaya gidiyor bizim konular. Boş video da atmam iyi konular da açarım oysa ki :hmmm

Neyse şaka bir yana canınız sağolsun. Olduğu kadar artık.

phasan

phasan

Üye
Kolay gelsin umarım istedıgın kadar abone bulursun

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221 ve Symbianist

Üst Alt