Merhaba Dünyalı! Ayran Var mı?..


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_dumanist_

_dumanist_

Üye
    Konu Sahibi
Edirne'de kameraya alınan "Nekrüt" adlı sinema filminin çekimleri tamamlandı. Ayran bulmak için dünyaya gelen üç uzaylının maceralarını konu alan komedi filminde Duygu Çetinkaya, Erkan Taşdöğen, Ferhat Yılmaz, Sinan Bengier ve uzaylı şarkıcı lakabıyla tanınan Mustafa Topaloğlu rol aldı.

Ayran bağımlısı Nekrütlüler'in stoklarının tükenmesi üzerine gezegen konseyini toplayıp, dünyaya üç temsilci gönderilmesiyle başlayan filmi, Ulaş Ak yazıp yönetti.

Çekimlerin tamamlanmasının ardından sevgilisi Murat Dalkılıç'la tatile çıkan başrol oyuncusu Duygu Çetinkaya, "Bodrum'da tatil yapacağım. Bugüne kadar özel hayatıma hep dikkat ettim ve işimin gerektirdiklerini yaptım. Bu yüzden paparazzilerden korkum yok" dedi.
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Zaten Türk Filmlerinde Macera,Aksiyon Diye Bir Kavram Söz Konusu Olmadığı İçin Böyle Saçma Sapan ve Bir O Kadar da Kalitesiz Film Yapma Çabasına Giriyorlar..
Çünkü Çok Basit ve Çekimler Çok Kısa Bir Zaman Alıyor.. Ayrıca Maliyeti de Çok Ucuz..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

jackjack
Cevap
4
Görüntüleme
21K
-LiveYourLife-
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt