merhaba arkadaslar sizlerden cok onemli bir ricam var mobile crm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C@RPe_DieM5484

C@RPe_DieM5484

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaslar sizlerden cok onemli bir ricam var mobile crm
Elimde mobile crm isminde bir uygulama var bunu turkcelestirebilecek olan bir arkadas varsa sok memnun kalirim
Setup ini koyamiyorum mobilden baglandigim icin eger yardimci olan olursa is konusunda cok faydali olacak bana simdiden tesekkur ederim uygulama aciklamasi resco.net mobile crm 5.3.1.0

C@RPe_DieM5484

C@RPe_DieM5484

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar kımse cevap vermeyecekmı bı el atın su işe ustalar

papicik

Üye
Arkadaşım sana türkçe CRM uygulaması :(Ben marketten indiremiyorum.Onun için deneyemedim.Deneyip memnun kalırsan görüşlerini öğrenmek isterim)

Açıklama
Netsis CRM uygulamasi icin yardimci mobil uygulamadir.
Cep telefonları ve tabletler üzerinden otomatik lokasyon algılama ve kamera gibi özelliklerden faydalanmayı sağlayan bu modül iPhone ve Android tabanlı sistemlerle uyumlu olarak geliştirilmiştir. Internet erişimi bulunan tablet bilgisayarlar seçenekli olarak sadece mobil CRM modülünü değil aynı zamanda ana uygulamayı da sorunsuz olarak çalıştırabilirler.

-Müşteri bilgileri, bulunulan noktaya uzaklıkları ile görüntülenebilir, arama ve özet müşteri bilgileri görüntüleme fonksiyonları desteklenir,
-Açık fırsatlar görüntülenebilir,
Müşterinin kartvizitinin fotoğrafı çekilerek sisteme otomatik yüklenmesi sağlanabilir,
-Sesli not eklenebilir,
-Yeni satış aktivitesi kaydı yapılabilir.

Test için;
Kullanıcı Adı: crm
Şifre: crm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...