Merhaba apk editleme konusunda yardıma ihtiyacım var.

Sponsorlu Bağlantılar

mufitsa

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba apk editleme konusunda yardıma ihtiyacım var.
Merhaba arkadaşlar apk edit konusunda ücretli yardıma ihtiyacım var apk editleme işini yapacak veya bana göstererek öğretecek bir arkadaşlazım apk içerisinde resimler ve versiyon bilgisi değişecek sadece (resimleri ben hazırlayacagım) ama ne yaptıysam ne ayıklaya bildim nede toplayamadım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Konularımız mevcuttur ve dediğiniz versiyon bilgisi resim içeriklerini kolayca değiştirebilirsiniz, siz öncelikle konuları baştan sona kadar iyice okuyunuz sonrasında aldığınız hataların resimlerini konunuzda belirtin bizde yardımcı olmaya çalışalım.

• Beğen
Tepkiler: Ozan ve mufitsa

mufitsa

Üye
    Konu Sahibi

Konularımız mevcuttur ve dediğiniz versiyon bilgisi resim içeriklerini kolayca değiştirebilirsiniz, siz öncelikle konuları baştan sona kadar iyice okuyunuz sonrasında aldığınız hataların resimlerini konunuzda belirtin bizde yardımcı olmaya çalışalım.

Malesef çogu link kırışmış yada kayblmuş ulaşamıyorum bunu yapa bilecek yada öğrete bilecek kimse yok mu bir kere göstermesi yeterli bana benim bilgisayarımda. (yeterikadar hızlıdır cihazım uzak bağlantı için.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Malesef çogu link kırışmış yada kayblmuş ulaşamıyorum bunu yapa bilecek yada öğrete bilecek kimse yok mu bir kere göstermesi yeterli bana benim bilgisayarımda. (yeterikadar hızlıdır cihazım uzak bağlantı için.
Verdiğim ikinci konudaki tüm linkler aktifdir, detaylı şekilde konuları inceleyebilirsiniz.

mufitsa

Üye
    Konu Sahibi
ğim ikinci konudaki tüm linkler aktifdir, detaylı şekilde konuları inceleyebilirsiniz.

zaten telefonda değil bilgisayarda yapmaya çalışuyorum ve indiremedim hata veriyor linkler sürekli 2 3 tanesi sizin ile iletişime geçe bilir miyiz kısa bir süre

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Hem telefondan hem pc den apk editleme konusunda gönüllü olarak yardımcı olabilirim

Üst Alt