Meraklısına Sony'nin Selfie Telefonu Satışta

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Meraklısına Sony'nin Selfie Telefonu Satışta
Sony Xperia C3 modeli ülkemizde satışa çıktı. 5 mp flaşlı ön kamera, 8 mp arka kameraya sahip model Snapdragon 400 chipseti ile gelmektedir. Sanırım gelmiş geçmiş en çok kullanılan chipset Snapdragon 400 chipseti olacak. Cidden bıktım şu chipsetten ama iş görüyo :D Bir de Xperia C3 tahminimden düşük bir fiyata girdi piyasaya yüksek ihtimal paralel ithalat.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
casper vi v8 alirim daha iyi

0MG90

0MG90

Üye
Paralel değil Sony Türkiye yetkili servisleri yazıyor garantide. Bana pahalı geldi pek fazla iyi özelliği de yok.

abandonware

abandonware

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve 0MG90
lazye

lazye

Üye
Yok bu kadar para verilmez bu cihaza :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Şimdi herkes demiş pahalı diye. Ama Snapdragon 400 chipset'li ucuz tek cihaz neredeyse Moto G. HTC, Sony hatta Samsung bile çok uçuk fiyatlara çıkabiliyolar bu chipsetteki modellerini göre. Piyasasına göre ben bu telefonu 1.400 tl'den bekliyordum çünkü T2 Ultra 1.400 tl haliyle 1.200 tl ucuz geldi artık gözüm alıştı sanırım. Piyasada fiyatlar oturur da ucuzlar umarım telefonlar.

0MG90

0MG90

Üye
Çıkış fiyatı zaten, ucuzlar birkaç aya kadar

fk555897

fk555897

Üye
Bu telefon için 1.200 TL çok fazla. Bence bu parayı hak etmiyor.

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Bende parfüm şeklinde olan telefonu geldi sandım :D

lazye

lazye

Üye
En fazla 1000 TL olmalı bence :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
en iyisini oppo yapmis:D

ANIL

ANIL

Admin
Beklediğim bir fiyat üzerinden satışa çıktı. Snapdragon 400, 5.5 inç ekran, 5MP ön kamera, 7.6mm kalınlık kötü özellikler değil fakat bu fiyat aralığında başka alternatifler var.

Invoke

Invoke

Üye
Normal ya, alışmadınız mı bu fiyatlara? Uygun değil kazık ama normal. Bir iki F/P cihazını ya da eskiden çıkıp ucuzlayan cihazları saymazsak her markanın bu tarz cihazları bu fiyatlarda...
Özünü çekenler alırlar, cihaz hoş duruyor. :D

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
Bu telefon için gerçekten kazık bir fiyat :zzz:

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
fiyatı aşırı pahalı. max 700-800 olması lazımdı.
sony bi de vaio bölümünü sattı. telefonları bu fiyata satarsa mobilden de kar edemez.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Kingmortall

Kingmortall

Üye
bu telefon tutmaz o fiyata lg g2 var o

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İşte firmalar chipsete göre fiyat biçmiyorlar malesef. Snapdragon 400 chipsetin ederi bana göre de 1000 tl'yi geçmemeli 800-900 tl aralığında olmalı. Ama adamlar malzeme kalitesi dio yok kamera dio yok tasarım yok ekran kalitesi boyutu derken fiyatı gömüyolar yapcak bişey yok malesef ve evet ne yazık ki Snapdragon 400 chipseti başarılı olsa da Snapdragon 600 ya da 800'i ciddi anlamda aratıyor çünkü bazı oyunlar için GPU yetersiz bence.

• Beğen

technocu1

Üye
Ekranı 5,5 yerine 5 olsaymış almayı düşünürdüm. Ekranı çok büyük maalesef.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ekranı 5 inch olup suya/toza dayanıklı olsaydı düşünmeden alırdım. Fiyatı da 1200 tl olsun problem değildi o zaman. Bu yüzden M2 Aqua'yı bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: technocu1
BRKTNL

BRKTNL

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108

Üst Alt