Memo Pad Hd7 Me173x Hızlandırmak

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
    Konu Sahibi
Memo Pad Hd7 Me173x Hızlandırmak
2 yıla yakın bir süredir bu tableti kullanmaktayım. gerek dayanıklığı, gerek pil süresi, gerekse performansı halen tatminkar seviyede. tek problemi android 4.4 sürümü olmaması. eğer olsaydı periskop gibi uygulamalar da kurulacaktı. asus neden 4.4 vermedi anlayamadığım bir olay. her neyse; bir süredir tabletteki ufak takılmalardan şikayetçiydim ve orijinal romu tekrar kurmayı düşünüyordum. sonra bundan vazgeçerek tableti root edip gereksiz uygulamaları kaldırmak daha mantıklı geldi. bu şekilde yaptım daha memnun oldum bilginize.

tableti hızlandırmak istiyorsanız yapılacak işlemler.

1. forumda mevcut framaroot ile tableti root edin.
2. supersu programını kurun.
3. jumobile'ın sistem uygulamalarını silme programını yükleyip root yetkisi verin.
https://www.maxicep.com/forum/konu/...17-apk-sistem-uygulamalarini-kaldirin.909581/

amazon kindle,
asus artist,
asus day scene,
asus my water II,
asus my frame,
asus studio,
buddybuzz,
en begenilen videolar,
etiketler,
google play dergiler,
google play filmler,
google play kitaplar,
hangouts,
haritalar,
kurulum sihirbazi,
mobil ag yapılandırması*,
mobil veriler*,
movie studio,
my bit cast,
photoframe,
pressreader,
sokak gorunumu,
story,
supernotelite,
talkback,
webstorage,
zinio,
zsprovider

şimdilik bunları kaldırarak baya iyi performans elde ettim ve oldukça memnunum.

(yıldızlı öğeleri sildiğinizde ayarlarda veri yönetimi hata veriyor. pek önemli de değil kaç defa veri yönetimine giriyorsunuz ki zaten, isterseniz kaldırmayın.)

benzer şekilde farklı marka ve modellerdeki tabletleri veya telefonları da hızlandırabileceğinizi düşünüyorum. tabiki farklı modeller sorumluluk size aittir. benim yaptığım işlemler me173x'in 4.2.2 sürümü üzerinde yapılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: omerb123123 ve Mesut Aktaş

Üst Alt